Skocz do zawartości

[09/10] FBL 1


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Skład ekstraklasy w sezonie 2009/10:

 

  • Air_MJ - GG: 1849264 - air_mj[]op.pl [/*:m:3lurwdp7]
  • Spabloo - GG: 1707207 - spabloo[]wp.pl [/*:m:3lurwdp7]
  • Stromile - GG: 2846203 - stromile[]poczta.fm[/*:m:3lurwdp7]
  • Mar - GG: 1461566 - marynash[]wp.pl [/*:m:3lurwdp7]
  • Mr.Phillosophy - GG: 1886155 - billbox[]poczta.onet.pl [/*:m:3lurwdp7]
  • Żółw - GG: 3045523 - dkniolek[]wp.pl[/*:m:3lurwdp7]
  • Orwell - GG: brak - arm11[]poczta.fm[/*:m:3lurwdp7]
  • Rigel - GG: 8604300 - rigel1[]gazeta.pl[/*:m:3lurwdp7]
  • Heronim - GG: 1129499 - heroik[]o2.pl[/*:m:3lurwdp7]
  • Szak - GG: 2084197 - polnikp[]poczta.onet.pl[/*:m:3lurwdp7]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mail: polnikp[małpiszon]poczta.onet.pl

 

Co do terminu, to data ok, ale wolałbym późniejszą porę. 22.00 byłaby super albo przynajmniej nie przed 21.00. Będę chyba na urodzinach i nie wiem, czy zdążę wrócić. Ale też nie będę komplikował, ustawię sobie pre-rank i jak coś to się dostosuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No co jest panowie, czas leci, ustalmy ostatecznie jakiś termin draftu :roll: Jak widać, późniejsza godzina (22:00) odpowiada kilku osobom, czyli mnie, Szakowi i Stro, po części Marowi, który jest w stanie zgodzić się max na 21:30. Mr. Phillosophy proponuje późniejszy termin. Jak dla mnie może być i późniejszy termin, tylko nadal podtrzymuję prośbę o to, by była to godzina w okolicach 21:30 - 22:00. A co z resztą, która się nie wypowiedziała? Przystają na wszystko, co ustalimy my? Milczenie oznacza w końcu zgodę :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po drafcie.

 

Rzadko to się zdarza, ale naprawdę jestem zadowolony :)

Trochę cienko na C, ale jak nie będzie kontuzji, ogólnie nie powinno być źle :)

 

PG: Rajon Rondo | Jose Calderon | Nate Robinson

SG: Dwayne Wade | Joe Johnson | Eric Gordon

SF: Boris Diaw | Tracy McGrady | Luol Deng

PF: David Lee | Antonio McDyess

C: Luis Scola | Joakim Noah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam lepszy skład!:D

 

PG: Deron Williams | Baron Davis | Chris Duhon

SG: Hedo Turkoglu | Allen Iverson | Josh Howard |Tyreke Evans

SF: Gerald Wallace | Jeff Green | Andrei Kirilenko

PF: Al Jefferson | Tyrus Thomas

C: Zach Randolph |

 

Na SG miałem problem bo dopiero Turka wziąłem chyba w 6 rundzie, ale po tym poszedłem na ilość:)

Ogólnie jestem zadowolony i myślę, że w pierwszej trójetce będę, szczególnie, że niektórzy mają .... słaaaabe składy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PG: Harris | Rose | Mo

SG: Redd | Salmons

SF: Artest | Villa

PF: Lopez | A. Randolph

C: Howard | Horford | M. Gasol |Hibbert

 

Mlodosc pod koszem, rytuna na skrzydlach.

 

Generalnie postawilem na mlodosc. Masa miejsca na poprawe wynikow prawie u kazdego. Pytanie tylko jak duzy skok w fp zanotuja. Niemniej jednak takie nazwiska jak: Harris, Rose, Lopez, Randolph, Horford chcialem miec, wiec zobaczymy co wyjdzie w praniu.

 

1. (4) Dwight Howard

Po Lebronie, Paulu i Wadzie, wybor Howarda byl oczywisty.

 

2. (17) Devin Harris

W miare prosty wybor, chociaz bralem pod uwage tez Lee. Ale, ze wczesniej wzialem Howarda to dla odmiany czas na pg.

 

3. (24) Derrick Rose

Stro mi sprztnal oczko wyzej Rondo, wiec wzialem Rose'a, dla ktorego mam nadzieje, to bedzie dobry sezon.

 

4. (37) Brook Lopez

Nie wiem czemu, ale mam przeczucie, ze koles bedzie naprawde dobry i okaze sie takim Rondo z poprzedniego sezonu. Moze za wczesnie wziety, ale balem sie, ze do nastepnego wyboru nie doczeka.

 

5. (44) Al Horford

Na sg i sf dziura, ale nie moglem zostawic byc moze 80fp tak sobie. Choc gdybym nie przeoczyl JJ'a to jego bym bral. W efekcie JJ poszedl nastepny do... Stro.

 

6. (57) Anthony Randolph

Kolejny u mnie ktorego chcialem miec. Lato mial bardzo dobre, preseason rowniez. Rywal do gry mu ubyl, wiec licze, ze to bedzie steal. Moze by i zostal jeszcze chwile, ale ryzykowac nie chcialem.

 

7. (64) Ron Artest

Trzeba bylo w koncu latac dziury na sf i sg. Zaczalem od Artesta.

 

8. (77) Michael Redd

Nastepny poszedl Redd. Slaby mial sezon przez kontuzje, ale licze na 70fp, bo na tyle go zdrowego stac.

 

9. (84) Charlie Villanueva

Nastawiony bylem dalej na skrzydlowych, po glowie chodzil Gay, Beasley, J-rich, Deng. Dwoch ostatnich poszlo nieco wczesniejm, wiec wzialem Ville, ktory powinien duzo minut dostawac.

 

10. (97) John Salmons

Szalu nie ma, raczej pewne 60-65fp.

 

11. (104) Marc Gasol

60fp jako rookie, to czemu nie 70 jako sophomore?

 

12. (117) Roy Hibbert

Za ten fajny pre-season i nadzieje na fajny sezon.

 

13. (124) Mo Williams

Bez pomyslu w ogole. Pierwszy do wylotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mieszanka rutyny ze... starością ;). Gdyby wszyscy zawodnicy zagrali jak w swoich najlepszych sezonach, to wykręciłbym koło 6500 fp w sezonie :).

 

1. (2) Chris Paul

Nie ma się tu co rozwodzić i gdybać.

2. (19) Jason Kidd

Wydawało się, że Kidd mocno poleci w Dallas, ale wciąż wykręca niezłą średnią, a przy tym nie jest kontuzjogenny.

3. (22) Josh Smith

Tu się chyba najdłużej zastanawiałem. 3 PG byłby dużym ryzykiem, kusił mnie Camby... 2 rok po podpisaniu kontraktu powinien być już nieco lepszy i liczę na co najmniej 80 fppg.

4. (39) Marcus Camby

Mimo wszystko nie oczekiwałem, że się jeszcze ostanie. Nie ukrywam, że liczę na 3-cią młodość :).

5. (42) Elton Brand

Hmm zastanawiam się czy nie przesadziłem z tym ryzykiem :D. Ale Brand mnie przekonał ;): "Stats-wise, in (Eddie Jordan's) system, I expect to do what I've done most of my career," said Brand. "If it's not 20 (points a game), it's close to it. If it's not 10 boards, it's close to it. If it's not two or three blocks, close to it."

6. (59) Blake Griffin

Z tego co pamiętam to 1-sze numery draftu szły zawsze wcześniej - tym bardziej takie, które mogą robić coś w okolicach double-double. Gdyby mi z Cambym dawali 160 fppg to byłbym wniebowzięty :).

7. (62) Paul Pierce

Tu już bez szaleństw, bo potrzebowałem pewnego wyboru na SG, chociaż i tak był w tym czasie jednym z najlepszych dostępnych graczy.

8. (79) O.J. Mayo

Progres mile widziany.

9. (82) Tayshaun Prince

Podobał mi się momentami w zeszłym sezonie. Bardzo żałuję, że straciłem go w Keeperze.

10. (99) Stephen Curry

11. (102) Jamal Crawford

12. (119) Channing Frye

13. (122) Jason Terry

Ostatnie 4 wybory to właściwie radosna twórczość.

 

 

Wszyscy zadowoleni więc cieszę się razem z wami :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.