Skocz do zawartości

[09/10] FBL 4


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Zapisany, Roswell Rayguns, 15 października pasuje mi, jak najbardziej.

Jedno pytanie -jak wygląda kolejność w drafcie, bo widziałem siebie gdzieś na pierwszym miejscu, a nie potrafię sobie wyobrazić, w jaki sposób miałbym na nim wylądować (oczywiście nie mam nic przeciwko) :D?

EDIT: Dobra, kminie, że były wolne miejsca w wyższych ligach. Jeśli się mylę, to niech mnie ktoś poprawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś byłeś jako Wszawica, ale w której to było lidze/sezonie - za cholerę nie pamiętam. Ważne, że wszystko w jednym obrzydliwym tonie - jesteś rozpoznawalny na pierwszy rzut oka.

 

Co do kolejności w drafcie to decydują pozycje z ostatniego sezonu plus korekty wynikające z awansów. Nieco wyżej chyba w tym temacie, a już na pewno w organizacyjnym (głównym) jest podana kolejność wyborów.

 

Co do terminu draftu: artek, Jiwol, TILTMAN, cieglo potwierdzili. Czekamy na pozostałą 6tkę. Kto nie dołączył do ligi niech pisze - będę wysyłał zaproszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholerka, właśnie się dowiedziałem, że mam meksyk w pracy i szykują mi się wyjazdy właśnie w tygodniu z podanym terminem draftu. Czy możemy przesunąć draft na poniedziałek, wtorek bądź środę (tego samego tygodnia)? Nie ukrywam, że zależy mi na drafcie a w czwartek prawdopodobnie o tej porze będę w aucie...Innym wyjściem jest przesunięcie na weekend (tutaj pasuje mi najbardziej) ale nie wiem czy będą chętni i tego forsować na siłę nie będę.

 

Podsumowując: 12, 13 lub 14 października.

 

Z innej beczki - brakuje nam jeszcze (poza Jazzmanem) dwóch osób do kompletu: Graboś oraz gutticpc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na głosy w sprawie przesunięcia draftu na wcześniejszą godzinę. Przypominam - przy braku większej ilości sprzeciwów trzymamy się pierwotnego planu.

 

Z innej beczki: ustawiłem w lidze kolejność picków w drafcie. Zweryfikujcie ją i piszcie jeśli jest błąd. W przeciwnym razie reklamacji nie uwzględniam, bólu nie koję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.