Skocz do zawartości

[09/10] FBL 2


Gość loqsh1

Rekomendowane odpowiedzi

Temat dla FBL #2.

 

Uczestnicy (i zarazem kolejność w drafcie):

 

1. PI3TR45 - GG:5589785 - pietras.com@[wywal]wp.pl

2. loqsh1 - GG:8483 / loqsh1@[wywal]tlen.pl

3. Qba - GG:2442565 / kjubiej@[wywal]o2.pl

4. Kily - GG:3357377

5. Mazar - GG:5838830 - kapitanchrupek@[wywal]gmail.com

6. Kfadrat - GG: 369794 - kfadratkunamiszczusnukera@[]gmail.com

7. Andrew23 - GG:9680004 - andrew_82@[]op.p |

8. Mich@lik

9. Wachu_31 - GG: 800 95 95 - mail: d_wach[at]tlen.pl

10. bogans

 

Na razie namiarów na ligę i hasła nie wysyłam. Poczekam aż będą deklaracje udziału poskładane, żeby było wiadomo kto gra tutaj, a kto może wskakuje wyżej, rezygnuje itp.

 

propozycje terminów draftów

[s:1j18o9jm]- niedziela 18 października, godz. 21.00[/s:1j18o9jm]

- niedziela 25 października, godz. 20.00 za: 6 (loqsh1, bogans, mich@lik, Andrew, Kily, Wachu_31) przeciw: 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę założyć, a drużyna nazywa się "Komisarz" i byłaby symboliczna :wink:

 

Ale przechodząc do sedna, to sorry loqsh1. Nie doczytałem tematu ogólnego i nie zauważyłem, że ty będziesz w tym sezonie komisarzem FBL #2. I przez to z nadgorliwości wlazłem ci w paradę. Zastanawiam się, jak to teraz odkręcić. Bo wybrałem opcję "renowacji" ligi z wariantem, że zaproszenie wyślę sam. I teraz nie wiem, bo chyba komiszowania nie można przekazać? Albo, jak się nie da, to byś założył od nowa tę ligę? Namieszałem :oops: W każdym razie temat masz juz otwarty :roll:

 

 

Edit:

========

Sprawdziłem - można oddać funkcję komisza.

"Change Commissioner. Hand over the commissionership to a manager in your league."

 

To co, zrobimy to tak? Odezwij się na GG albo PM. Ja ci PM-em zaraz poślę ID i hasło do ligi, jeśli ci się podoba opcja przekazania "insygniów władzy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę założyć, a drużyna nazywa się "Komisarz" i byłaby symboliczna :wink:

 

Ale przechodząc do sedna, to sorry loqsh1. Nie doczytałem tematu ogólnego i nie zauważyłem, że ty będziesz w tym sezonie komisarzem FBL #2. I przez to z nadgorliwości wlazłem ci w paradę. Zastanawiam się, jak to teraz odkręcić. Bo wybrałem opcję "renowacji" ligi z wariantem, że zaproszenie wyślę sam. I teraz nie wiem, bo chyba komiszowania nie można przekazać? Albo, jak się nie da, to byś założył od nowa tę ligę? Namieszałem :oops: W każdym razie temat masz juz otwarty :roll:

 

 

Edit:

========

Sprawdziłem - można oddać funkcję komisza.

"Change Commissioner. Hand over the commissionership to a manager in your league."

 

To co, zrobimy to tak? Odezwij się na GG albo PM. Ja ci PM-em zaraz poślę ID i hasło do ligi, jeśli ci się podoba opcja przekazania "insygniów władzy" :)

chyba tak byłoby najlepiej, tym bardziej, że ta liga ma już ładnych kilka lat w historii - warto to kontynuować :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczny (no chyba, że gdzieś się kropnąłem :wink: ) skład Waszej ligi:

 

  • FBL #2:
  • PI3TR45[/*:m:1ptci54e]
  • loqsh1[/*:m:1ptci54e]
  • Qba[/*:m:1ptci54e]
  • Kily[/*:m:1ptci54e]
  • Mazar[/*:m:1ptci54e]
  • Kfadrat[/*:m:1ptci54e]
  • Andrew23[/*:m:1ptci54e]
  • Mich@lik[/*:m:1ptci54e]
  • Wachu_31[/*:m:1ptci54e]
  • bogans[/*:m:1ptci54e]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

WAŻNE INFO DOTYCZĄCE DRAFTU

 

w związku ze zmianą czasu datę i godzinę draftu ustawiałem kiedyś na godzinę w tył, bo na stronie pisało mi, że draft odbędzie się za tyle i tyle, co po dodaniu wskazywało na godzinę 22

niestety dzisiaj okazało się, że to co wskazywało yahoo, czyli to odliczanie, było nic nie warte, bo dzisiaj odliczanie wskazuje, że draft odbędzie się o 20.

 

najgorsze z tego wszystkiego jest to, że nie mogę zmienić terminu draftu.

oznacza to, że w wyniku mojej pomyłki draft odbędzie się nie o 21, ale o 20.

przepraszam za zamieszanie, mam nadzieję, że za bardzo to wszystkim nie pomiesza - mi też ta godzina nie bardzo pasuje i jestem zły, ale nic nie mogę zrobić. możemy co najwyżej ustawić draft w tygodniu, ale pewnie może być problem z terminami..

 

Napiszę każdemu PW i emaila..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.