Skocz do zawartości

[09/10] FBL 5


Stromile

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ nikt nie założył jeszcze topicu, to robię to ja :).

 

Skład FBL 5 w sezonie 2009/10:

 

  • FBL #5:
  • cieglo V[/*:m:g947ykgq]
  • Graboś V[/*:m:g947ykgq]
  • Jiwol V[/*:m:g947ykgq]
  • .KB V[/*:m:g947ykgq]
  • gutticpc V[/*:m:g947ykgq]
  • Wróbel V[/*:m:g947ykgq]
  • hesu V[/*:m:g947ykgq]
  • Figrin V[/*:m:g947ykgq]
  • JaBoOl V[/*:m:g947ykgq]
  • gimmie V[/*:m:g947ykgq]

Proponuję, źeby ktoś (ktokolwiek z Was) założył ligę na Yahoo i zaczął zapraszać pozostałych grajków (najwyżej potem się przekaże komiszowanie). Dobrze by było od razu poumawiać się jeśli chodzi o termin draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc proszę dotychczasowych graczy o potwierdzanie udziałów w tym temacie.

 

Co do nowych graczy - na razie się też zapisujcie tutaj, ale nie obiecuję wszystkim miejsc. Będziecie przyjmowani w miejsce tych, którzy zrezygnują/nie potwierdzą swojego udziału na czas .

Decyduje kolejność zgłoszenia.

 

Deadline na zgłoszenia 14 dni od teraz czyli 27 września (włącznie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, a nie jest tak, że jeszcze skład się może zmienić? Przecież przy wycofaniu się osób grających wyżej (wciąż jeszcze czekamy na aż 10 zgłoszeń!), czołowe zespoły z naszej ligi przechodzą wyżej, co by uzupełnić stawkę. Za wcześnie na wysyłanie zaproszeń, moim zdaniem Cięglarzu, bo jeszcze sam wylądujesz w 4 lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę założyć, a drużyna nazywa się "Komisarz" i byłaby symboliczna :wink:

 

Ale przechodząc do sedna, to sorry loqsh1. Nie doczytałem tematu ogólnego i nie zauważyłem, że ty będziesz w tym sezonie komisarzem FBL #2. I przez to z nadgorliwości wlazłem ci w paradę. Zastanawiam się, jak to teraz odkręcić. Bo wybrałem opcję "renowacji" ligi z wariantem, że zaproszenie wyślę sam. I teraz nie wiem, bo chyba komiszowania nie można przekazać? Albo, jak się nie da, to byś założył od nowa tę ligę? Namieszałem :oops: W każdym razie temat masz juz otwarty :roll:

 

 

Edit:

========

Sprawdziłem - można oddać funkcję komisza.

"Change Commissioner. Hand over the commissionership to a manager in your league."

 

To co, zrobimy to tak? Odezwij się na GG albo PM. Ja ci PM-em zaraz poślę ID i hasło do ligi, jeśli ci się podoba opcja przekazania "insygniów władzy" :)

Jak widać - można w dalszej fazie zmienić komisza w lidze bez konieczności kasowania całej ligi.

 

Proponuję tak:

założyć ligę,

zaprosić tych którzy są na liście ligi,

ustalić termin draftu

 

Jak się okaże, że parę osób awansuje (w tym np. komisz) to sie zrobi przekazanie ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostateczny (no chyba, że gdzieś się kropnąłem :wink: ) skład Waszej ligi:

 

  • FBL #5:
  • Wróbel[/*:m:37zteiig]
  • hesu[/*:m:37zteiig]
  • Figrin[/*:m:37zteiig]
  • JaBoOl[/*:m:37zteiig]
  • gimmie[/*:m:37zteiig]
  • Borys[/*:m:37zteiig]
  • karl malone[/*:m:37zteiig]
  • zawadz[/*:m:37zteiig]
  • KaBe[/*:m:37zteiig]
  • szymcio[/*:m:37zteiig]
  • yelou[/*:m:37zteiig]
  • rowen[/*:m:37zteiig]

Niech komisarz (kto chętny? :) ) się zgłosi do cieglo to ten przekaże ligę. Ci którzy nie byli dopisani do właściwych lig - niech się dołączają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie namiary na osobę, która przejmie ligę. W przeciwnym wypadku będę musiał ją po prostu usunąć - robię miejsce na inną a limit ilości drużyn na koncie istnieje.

Ponieważ nikt się nie zgłosił jeszcze, to ja wytypuję ochotnika 8)

 

Cieglo zaproś do ligi Borysa (Yahoo ID: borys_nba). Jak już dojdzie - przekażesz mu ligę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok zarejestrowalem sie.

 

Moja mala sygestia, zeby pierwsze slowo nazwy druzyny nazywac swoim nickiem z forum, pamietam jak jeszcze gralem,ze najbardzij upierdliwe bylo zapamietywac jaki nick i nazwa druzyny do kogo nalezy na forum.

 

No ale kazdy zrobi jak chce rzeczjasna.

 

To czekam na przekazanie .... itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.