Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * - 8 głosy

łapu-capu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2200 odpowiedzi w tym temacie

#2191 rw30

rw30

Super-Star

• Użytkownik
  • 3437 postów

Napisano 21 lipiec 2018 - 19:42

*
Popularny

http://www.e-nba.pl/...raci-powietrze/

Witajcie!

Czy waszym zdaniem normalnym jest, że po tygodniu od zakupu i napompowania piłka Spalding NBA Platinum Streetball jest miękka jak wacek moderatora? Nie była używana, przeleżała w szafie.

NASA  discovered all those habitable planets the other day, you guys know about that? Like, what they said, how many of them are there? 12 hundred habitable planets?  And then, last night somebody lost a basketball game? Come on, get over yourself

Najlepszy sklep koszykarski

#2192 falcao

falcao

Super-Star

• Użytkownik
  • 2266 postów

Napisano 23 lipiec 2018 - 08:05

Rappar

1. Bądź mną
2. Graj w MMO
3. Udawaj laskę tylko po to, żeby dostawać itemy
4. Podczas grania poznaj zajebistą pannę, która zaprasza cię do klanu
5. Zostańcie najlepszymi przyjaciółmi
6. Okazuje się, że jest lesbijką
7. Wciąż udawaj laskę, chociaż wiesz, że to złe
8. 8 miesięcy randkowania online i cyberseksu
9. Mówi mi, że musimy pogadać na poważnie
10. Okudrebele.jpg
12. Pewnie chce się spotkać na żywo
13. Bądź gotowy przyznać się do ohydnej prawdy
14. Dowiedz się od niej, że tak naprawdę jest facetem udającym lesbę
15. Moja morda, kiedy zdajesz sobie sprawę, że dwóch facetów uprawiało lesbijski cyberseks przez 8 miesięcy

??? :nonchalance:

#2193 julekstep

julekstep

Super-Star

• Użytkownik
  • 3416 postów
  • LokalizacjaW-wa

Napisano 24 lipiec 2018 - 20:09

tu mała dygresja co do fultza która osmielę się podzielic pierwszy raz (ośmiele mimo ze po fakcie jest niby łatwo) jak go pierwszy raz zobaczyłem w skrótach to pomyślałem "z tego goscia nic wielkiego nie będzie" (równocześnie oglądałem tatuma i myślałem ten to będzie rewelacja) wchodze na forum i czytam, no i myślę, o kurka, jaka jednomyslność, musiałem się strasznie pomylić, "nie ma co sie szarpać, morda w kubeł"
w moich oczach fultz to był taki lepszy technicznie anderson ze spurs, takie lepsze technicznie slow-mo, no ale tamten szok którego doznałem czytajac rok temu forum nie minął do końca i wciąż nie jestem pewien swoich odczuć (moze z wyjątkiem tego co pomyślałem o tatumie)

jackowski_wolnosc24.jpg

Od ilu ludzi usłyszałeś realnie,że jesteś najbardziej inteligentną osobą jaką w życiu poznały ? Ja od kilkuset.
Czego ty dokonałeś na moim tle w swoim życiu ?

Nie ma to jak zakompleksiony Polaczek.10 tysięcy postów - no life.
Ja dla wielu ludzi jestem autorytetem w wielu dziedzinach, bo moja wiedza jest wiarygodna. 
Musisz być tytanem intelektu, który szuka poklasku tutaj z powodu no life.

#2194 Tomek9248

Tomek9248

beGM: Golden State

• Użytkownik
  • 3566 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 29 lipiec 2018 - 21:52

że czego nie było? Niech zrobią mistrza 8 razy z rzędu jak Boston wtedy zrobią coś czego nie było. Niech zrobią 6 razy mistrzostwo 2x3 jak Jordan to chociaż wyrównają jego osiągniecie. 

Ruch Duraniowi się opłacił ale BYŁ PO NAJMNIEJSZEJ LINII OPORU. Ruch zawodnika bez ambicji bycia głównym filarem zespołu i nie jednym z 4 a teraz jednym z 5ciu. Na dodatek dojście do zespołu z drugim wynikiem RS w historii BEZ NIEGO.  

Ze mną zamiast tego ciapatego Duranta GS tez by wygrali. Śmiem twierdzić. 

Dobrze jest capslockować swoje błędy, szanuję taką postawę. 

"You're not gonna believe this. The guy killed 16 Czechoslovakians. He was an interior decorator."

beGM - ARKUSZ DLA OBSERWUJĄCYCH, Z AKTUALNYMI ROSTERAMI I PICKAMI - 19.07.2018 r. - po 1szej turze FA

#2195 rw30

rw30

Super-Star

• Użytkownik
  • 3437 postów

Napisano 30 lipiec 2018 - 17:22

w temacie o Nets:

andy jaki wg Ciebie kontrakt powinien dostać DiAngello Russell? 

Pytam się bez ironi i jako wiernego Kibica Nets.

Fajnie by było znać zdanie kogoś, kto nie siedzi w wiadomym dziale gdzie się teraz toczy batalia o DAR, niczym we władcy pierścieni o Minas Tirth.

@edit

Tylko trudno określić kto w tej walce jest kim. Kto orkiem, a kto elfem.

Tylko nazgul jest oczywisty...

Który to ten nazgul ;> ?

Wzorem rw30 napiszę tak.

Dostanę lajkeczka to Ci powiem :smile:.

NASA  discovered all those habitable planets the other day, you guys know about that? Like, what they said, how many of them are there? 12 hundred habitable planets?  And then, last night somebody lost a basketball game? Come on, get over yourself

#2196 Przemek_Orliński

Przemek_Orliński

Sexy Beast!

• Użytkownik
  • 4095 postów
  • LokalizacjaMSG

Napisano 01 sierpień 2018 - 07:09

Nie mogłem się zdecydować czy wrzucić dyskusję RappaRa z tym dziwnym gościem w temacie o lojalności, czy fatality rw30 wykonane na sezonowcu. To drugie wygrało, bo mniej do kopiowania :] 

Wyobrażasz sobie stroje Celtics z takim czarnym pasem? Byłyby na poziomie rzutu za 3 Simmonsa.

nikt z nas sobie czegoś takiego absolutnie nie wyobraża!!!

a teraz zamknik oczy ptaku, lub zamknij tę stronę natychmiast

.

.

.

.

.

booo

.

.

.

.

.

.

201752712311379010.jpg

"I hate everyone equally
You can't tear that out of me
No segregation separation
Just me in my world of enemies"

#2197 rw30

rw30

Super-Star

• Użytkownik
  • 3437 postów

Napisano 01 sierpień 2018 - 07:39

Flawless victory!

#2198 rw30

rw30

Super-Star

• Użytkownik
  • 3437 postów

Napisano 07 sierpień 2018 - 23:28

W filmie "Jak stracić chłopaka w 10 dni" jest finał Knicks vs Kings :] 

W filmie jest błąd,gdyż G1,G2 i G3 są grane w MSG.,Dodatkowo jest taka scena gdzie Andy prosi Bena żeby jej kupił cole a na zegarze jest mniej niż 2 minuty w 4Q i Ben kupuje cole kiedy na zegarze jest 1 minuta.,To jest niemożliwe gdyż w tym czasie wszystkie stoiska są od dawna pozamykane.,https://www.youtube....h?v=OXhTmJ8Bx4w

nie wiedzialem czy dojebac mema czy wrzucic tutaj, ostatecznie wybralem łapu capu

jak myslicie, on to na serio wpisal? ja ciagle nie wiem 

#2199 Baptizia

Baptizia

All-Star

• Użytkownik
  • 1519 postów
  • LokalizacjaŁódź

Napisano 10 sierpień 2018 - 09:10

Myślę, że jednak przytrollone ale poziom wysoki :)

#2200 Luki

Luki

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6060 postów

Napisano 10 sierpień 2018 - 18:34

Nie wiem, jak to był trolling to on w większości postów trolluje.

#2201 january

january

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 10210 postów

Napisano 14 sierpień 2018 - 20:18

Ten ranking Forbesa pokazuje jedną ciekawą rzecz... Na TOP10 najbogatszych graczy w historii, 10 jest czarnych. Na TOP20, biały jest 1 (Nowitzky). Na TOP50 białych jest 7 (w tym Pat Railey, który fortunę zarobił jako trener, z kolei dwóch ostatnich białych - Ming i Gasol, zajmują odpowiednio 49 i 50 miejsce).

Użytkownik january edytował ten post 14 sierpień 2018 - 20:18

PG D'Angelo Russel, X, X

SG Jimmy Butler, Kevin Huerter,Jerome Robinson

SF Brandon Ingram, X, Bruce Brown

PF LeBron James, Daniel Theis

C Derrick Favors, Kelly Olynyk, Damian Jones, Ante Zizić

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych