Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, P_M napisał(a):

https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Absurd_(pojęcie) jeżeli nie znasz różnicy między absurdem, a skrajnością, to potem się ośmieszasz próbując być śmiesznym. 

tak tak, to, że nikt nie zagłosuje w 40 milinowym kraju jest sytuacją skrajną a nie absurdalną i ma jakikolwiek sens w dyskusji 🤣

jestem dodatkowo głupi i potrzebuje linku z wikipedii a tak w ogóle polecam jednak nauczyć się angielskiego i czytać po angielsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
19 godzin temu, Kubbas napisał(a):

no Kobe bardzo slaby byl ogolnie jako jeden z niewielu przeciez wygral mistrza bez top75 teammatea w druzynie

 

 

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ale ty się zgadzasz z tym ze Pau nie powinno być w top75, czy co? Ze taki argument dot. Kobasa przytaczasz. 

 

3 godziny temu, Kubbas napisał(a):

nie zgadzam

ale tam pewnie o nie jednego grajka sie trzeba by klocic, Gasol jako top 5 moich ulubionych graczy oczywiscie ze powinien tam byc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
6 minut temu, Reikai napisał(a):

Abw weszla do 6 mieszkan  powiazania z ruskimi, konta antyszczepionkowe, oburzenie Brauniarzy i Konfederacji na maxa.

@DLT_Braddock jestes caly? Czy skladamy sie na rakiete?

 

jebłem :)   tzn, żeby uniknąć nieporozumień: popieram, dobra szydera, nie że nabijam się z głupiego posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
2 godziny temu, memento1984 napisał(a):

Nie mam pojecia co ona robi w tym programie (ani po ch ten program?), ale ogolnie zbiera w pizdu hejtu, za bycie podstarzala “pozytywna” wariatk’om.

Chyba nigdy nie widzialem tede w takim formacie ze wypowiedzial wiecej niz 4 zlozone zdania w >5minut - widac ze uzywki go podniszczyly a to jest i tak obecnie jego “high point”. Tylko na format live programu to poziom zulika z pod budki z piwem, goscia, ktory kiedys byl QB jak al bundy w HS. Wdzwaniaja sie tez  podstarzale ziomeczki albo jakies lamuski co uslyszaly o tede >2005.

śmiechłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

te zwłoki sposterowały ostatnio Giannisa, żebyś tak z dywanu na starość schodził, to będzie nieźle
*wyjebany ten TD, mam jeszcze 3 strony takich żartów w razie czego

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Popatrzcie na datę postu

Złoto 

W dniu 4.08.2020 o 17:27, fluber napisał(a):

Mam na tyle ciekawe życie że raczej nie muszę opowiadać o tym co robiłem w Internecie:) nie robiłem niczego z myślą żeby się chwalić tym co zrobiłem;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Reikai napisał(a):

Wczoraj naszlo mnie na pogrzebanie w zyciorysach pradziadkow.

Jak zaczac poza Google? Sa w Polsce jakies ogolnodostepne archiwa? O pradziadku wiem, ze urodzil sie w 1909 roku i byl naczelnikiem poczty i z wygladu byl giga chadem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.02.2024 o 17:33, the_secret napisał(a):

czemu w ogóle Lakers grają z Suns piąty raz w tym sezonie? ten mecz z IST się normalnie liczył do rekordu


Widzicie ? Można zadać pytanie i sobie odpowiedzieć jednocześnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DLT_Braddock napisał(a):

W szkole nie nauczyli cię zasad poprawnej polszczyzny? Czy pisanie nazwy kraju małą literą to jakiś twój wkład w wygraną dla Ukrainy? Czy po prostu jesteś głupi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.