Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.10.2019 o 17:53, rahu napisał:

jest już i pełny zwiastun

 

 

Dobra widziałem już 4 razy trailer do wiedzmina i 🔥 
Mega wygląda Cahil w tych scenach akcji, nie ma jakiegoś baletu tylko z finezją napieprza tych ziomków. Widać że chłopak coś tam ćwiczył i mi to bardzo pasuje do wiedzminiego stylu walki.
Dalej lokacje czy w lesie z ghoulami czy tam strzygą (pewnie w Polsce kręcone) super wygląda, podobnie mi się podoba scena w zamku na jakimś balu. A najbardziej wiedzminowata jest scena jak go rzucają te chłopki kamieniami. Nie ma heroic fantasy - miła odmiana oraz fakt ze nie odbiegli od ksiązki. Jestem pozytywnie zajarany nawet obsada do której miałem lekki dystans, Geralt pasuje, Yen takze jedyne to bym sie Ciri dopieprzył że mogli wziąc ładniejszą ksieżniczke ale zobaczymy. Jako ze ma się fabuła trzymać opoiwadan to powinno być najwiecej Geralta wiec z tą Ciri to pewnie w drugim sezonie zobaczymy co wyjdzie. Tzn mam nadzieje ze tak bedzie bo gdzies słyszałem ze ma trójka głownych bohaterów ma miec po równo rozłożony czas ekranowy. No i oby amerykanie nie zaczeli tworzyć swoich opowiadan bo róznie moze z tym być...
Na końcu najbardziej mnie położyła scena jak rozmawia z Płotką :D
JARAM SIĘ!
Fani GoT nadchodzi prawdziwe dark fantasy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejmy tylko nadzieję, że ten zwiastun to nie jest tylko ładne przedstawienie średniego dzieła, tak jak zwiastun "Dawno temu w Hollywood" zapowiadał coś kozackiego, a sam film był nudny w c*** ;)

co polecacie z nowych seriali na Netflixie? trochę tego jest, ale nie wiem za co się zabrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Dnc napisał:

 

Dobra widziałem już 4 razy trailer do wiedzmina i 🔥 
Mega wygląda Cahil w tych scenach akcji, nie ma jakiegoś baletu tylko z finezją napieprza tych ziomków. Widać że chłopak coś tam ćwiczył i mi to bardzo pasuje do wiedzminiego stylu walki.
Dalej lokacje czy w lesie z ghoulami czy tam strzygą (pewnie w Polsce kręcone) super wygląda, podobnie mi się podoba scena w zamku na jakimś balu. A najbardziej wiedzminowata jest scena jak go rzucają te chłopki kamieniami. Nie ma heroic fantasy - miła odmiana oraz fakt ze nie odbiegli od ksiązki. Jestem pozytywnie zajarany nawet obsada do której miałem lekki dystans, Geralt pasuje, Yen takze jedyne to bym sie Ciri dopieprzył że mogli wziąc ładniejszą ksieżniczke ale zobaczymy. Jako ze ma się fabuła trzymać opoiwadan to powinno być najwiecej Geralta wiec z tą Ciri to pewnie w drugim sezonie zobaczymy co wyjdzie. Tzn mam nadzieje ze tak bedzie bo gdzies słyszałem ze ma trójka głownych bohaterów ma miec po równo rozłożony czas ekranowy. No i oby amerykanie nie zaczeli tworzyć swoich opowiadan bo róznie moze z tym być...
Na końcu najbardziej mnie położyła scena jak rozmawia z Płotką :D
JARAM SIĘ!
Fani GoT nadchodzi prawdziwe dark fantasy ;)

Mi też się zwiastun bardzo podoba, tylko mały problem mam z Ciri, bo jednak wolałbym żeby było bardziej jak w książkach i na początku żeby była nieco młodsza.A co do jej wyglądu to nieraz było wspominane, że nie jest pięknością i zazdrościła Yennefer wyglądu. Co do rozłożenia czasu też wolałbym na początku więcej Geralta, bo jednak w pierwszych dwóch tomach nie było za wiele Yennefer i Ciri. Ale rozumiem też chęć przedstawienia historii Yen i że zapewne będzie kilka scen z jej młodości żeby ją przedstawić widzom.

Zresztą gdzieś przeczytałem że wstępnie planują to na 7 sezonów więc mam nadzieję że się przyjmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2019 o 00:22, Przemek_Orliński napisał:

"Ślepnąc od świateł" i nie dziękuj :)

Jakoś z żoną nie mogliśmy wejść w klimat tego serialu, odpuściłem po czterech odcinkach 

 

A Batwoman odpuszczę już po pierwszym. Wymeczylem tę godzinę, choć już po lesbijce wege mi się odechciało a tożsamość glownej antagonistki rozgryzlem po jej pierwszym dialogu z bohaterką

Serial bez fabuły, prostacki, wątki detektywistyczne rodem z kreskówek na Disney channell  

Szkoda że kolejna rzecz od DC okazuje się gównem 

To uniwersum ma zdecydowanie więcej do pokazania od Marvela 

Strażnicy po dwóch odcinkach też średnio, może nie aż tak tragicznie jak Batwoman ale po epickim filmie oczekuje się raczej czegoś wyższych lotów 

 

 

Wiesiek musi uratować ten rok bo serialowo (z tego co oglądałem) jest słabiutko 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dnc napisał:

Żmijowisko? Ktos oglądał?

Czytałem i mi wystarczy

Zachwycony nie byłem 

3 godziny temu, Przemek_Orliński napisał:

giphy.gif 

Klimat + Jan Frycz to jest sól tego serialu. 

Być może, ale ten główny "pozbawiony emocji" bohater przypominał robota i jego maniera w głosie działała mi na nerwy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwora z bagien ktoś oglądał? - ja zaraz odpalam. Szukając Alaski fajny klimat, aż stwierdziłem, że przeczytam książkę, z tym, że to jest takie lekkie o dorastaniu, a tu same dojrzałe dziki więc raczej nikomu się nie spodoba - mi coś takiego lekkiego było potrzebne:) Budżet jednego odcinka Wiedzmina to 10 baniek $ więc wizualnie nie powinni tego spi*****ić, jednak za nic nie przekonuje mnie ryj Wiedzmaka co stanowi spory problem, przypomina mi troche typow z Polsatowych Heraklesów i Xen...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są już Kroniki Seinfelda na Netfliksie? Widziałem jakiś czas temu zapowiedzieć wrzucenia tego serialu. 

Swoją drogą to chyba jedyny serial, który był kultowy w USA (z sitcomów tylko Friends byli popularniejsi) a prawie w ogóle nie przebił się w Polsce. Nigdy nie widziałem wszystkich odcinków, ale teraz na poważnie rozważam maraton.

Ta scena jest mocna - reakcja bohaterów na śmierć narzeczonej jednego z nich (wymagany angielski na poziomie Tuska): 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.