Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Seriale

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3859 odpowiedzi w tym temacie

#3856 Ficko

Ficko

Role Player

• Użytkownik
  • 220 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 15:33

A mi się z kolei Belfer 2 bardzo podoba i nie mogę się doczekać tego co będzie dalej. Nie rozumiem tych zarzutów o s-f, bo akurat w pierwszej części też były dziwne wątki.

Zgodzę się nieco co do braku znanych nazwisk w obsadzie, ale w tym sezonie właściwie poza Karolem, to żaden dorosły nie gra praktycznie nic ważnego, a wszystko kręci się wokół uczniów.

Zresztą wcale nie uważam ,że brak znanych nazwisk to jakiś wielki minus, bo zapewne jakby były to by się pojawiły zarzuty, że to kalka z pierwszej serii. Teraz to zrobili inaczej i wg mnie wcale nie jest gorzej.

Najlepszy sklep koszykarski

#3857 matek

matek

Moderator

• Super Moderator
  • 8593 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 21:09

Pełna zgoda co do starszych, ale jeszcze co do dzieciaków

Spoiler

Zgodzę się, ale jednak role tych dzieciaków to bardziej kwestia rozpisania postaci, niż rzeczywistych zdolności i wyboru odpowiednich odtwórców. A w przypadku uznanych nazwisk dorosłych aktorów raczej w większości gwarantują one jakiś poziom.

W drugim sezonie nawet role uczniów są słabiej rozpisane. Co to za przemiana tej blondyny? Ten haker? Albo ten rozchwiany okularnik, który też wydaje się dziwny... słabo, słabo to wymyślili moim zdaniem. Młodego z potencjałem rozstrzelali już na start, teraz ta Ewelina mogła ratować sytuację, ale jej bajkowa rola to już skreśla. 

Nie zgodzę się, że brak znanych nazwisk można usprawiedliwiać tym, że dorośli nie grają nic ważnego. Gdyby była możliwość zatrudnienia, to raczej byliby oni wstawieni odpowiednio w fabułę, bo jednak serial kręcący się wokół jednego dorosłego Sztura i jego otocznia na czele z rudą i kolesiami z CBŚ, to trochę słabo. Nawet wśród tych leśnych bohaterów mogli na luzie obsadzić kogoś pokroju Fabijańskiego, a nie sztucznych typów. 

#3858 TuPalnik

TuPalnik

Chicago Bulls General Manager - BeGM

• Użytkownik
  • 2716 postów

Napisano 20 listopad 2017 - 22:21

Belfer 2 na pewno gorszy niż 1, choć nadal to spoko serial. Troche z dupy jest to wszystko, pół serii i nie wiadomo o c*** chodzi. Postaci takie średnie, po 2 odcinkach było troche potencjału na fajne postaci, ale nie poszło to w dobrym kierunku. Ale może całokształt sezonu coś fajnie zmieni.

#3859 Dnc

Dnc

Super-Star

• Użytkownik
  • 4952 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 11:53

Ja jeszcze nie oglądam. Czekam aż wyjdzie cały ale spotykam się ciągle z negatywnym odbiorem drugiej serii
Z wataha na odwrót

A pierwsze sezony to moim zdaniem był lepszy belfer

Pierwsza sesja RPG na e-nba.pl ruszyła - http://www.e-nba.pl/...-karczmarzówna/

Zapraszam do czytania!

NIE USTAWAJCIE W PISANIU I CZYTANIE SESJI!

KONIEC PRZYGODY JUŻ BLISKO! :)

#3860 Lucas

Lucas

Role Player

• Użytkownik
  • 246 postów

Napisano 21 listopad 2017 - 21:50

Nigdy nie widziałem serialu, który stoczyłby się tak bardzo jak Wikingowie. Naprawdę, nie pamiętam takich męczarni przy oglądaniu czegokolwiek, a obejrzałem ich wiele. Chciałem tylko zobaczyć inwazje wielkiej armii pogan, ale i to koncertowo zjebali. Sezony 1-3 to imho mocna ósemka, ale czwarty (zwłaszcza druga część) to wielkie badziewie, którego nikomu nie życzę oglądać.

Trochę nadrabiam ostatnie wpisy w temacie i co do Wikingów to pełna racja, drugiej połowy "czwórki" już nie ruszałem. Co do takich zjazdów to jeszcze Dexter...

e: widzę, że potem wspomniano Dextera.

Z nowości to Punisher teraz na Netlixie i póki co obejrzałem tylko 1 odcinek, ale klimat jest, widziałem też super opinie, wrociła też Gomorra. Ja za to oglądam sobie Shooter i zostały mi do końca 4 odcinki, całkiem fajny serial akcji.

Użytkownik Lucas edytował ten post 21 listopad 2017 - 21:53

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

1 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych