Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, lorak napisał:

dziwne pytanie. przecież skoro rzuciłem, to znaczy, iż rzucamy.

To było tylko wyrażenie zdziwienia, bo to raczej dziwna praktyka aby rzucać publicznie spoilerami bez ostrzeżenia czy ukrycia jak to zrobił the_secret ze swoim pytaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to należałoby założyć wątek bez spoilerów - analogicznie jak w dziale NBA jest z must see games.

jeszcze co do "last of us", to zastanawia mnie ile osób oglądałoby ze względu na te zachwalane wątki obyczajowe, gdyby serial nie był na podstawie gry.

swoją drogą był kiedyś dużo lepszy film w takim klimacie: https://www.filmweb.pl/film/Droga-2009-419050

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2023 o 12:03, Koelner napisał:

Polecam

Szpieg wśród przyjaciół na HBO Max

Dla mnie top serial.

Miałem napisać to już parę dni temu, ale jest dużo pracy i brakuje czasu na takie pierdoły... Niemniej jednak, dzięki twojej rekomendacji obejrzałem i podpisuję się obydwoma rękami. Fantastyczny miniserial w klimacie "Tinker Tailor Soldier Spy". 

Najlepszy plot twist miał miejsce na samym końcu, gdy na czarnych planszach opisywano "dalsze losy" poszczególnych bohaterów... Nie wiem na ile było to zamierzone, ale jak dla mnie wyszła z tego bardzo subtelna beka z dzisiejszej poprawności politycznej w filmach i serialach :)

Edytowane przez T+?%hZ<A<5ZZB~5L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2023 o 12:28, lorak napisał:

moim zdaniem dziwne jest z kolei wchodzenie do tego typu tematów i oczekiwanie, że nie będzie widocznych informacji związanych z danym wątkiem.

Moim zdaniem to jednak pizdowate zachowanie żeby nie ostrzegać o spoilerach w postach. Na wielu forach widziałem takie wątki no i jednak ludzie wykazywali się większym pomyślunkiem.

Ale cóż, co kraj to obyczaj. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2023 o 12:58, lorak napisał:

to należałoby założyć wątek bez spoilerów - analogicznie jak w dziale NBA jest z must see games.

jeszcze co do "last of us", to zastanawia mnie ile osób oglądałoby ze względu na te zachwalane wątki obyczajowe, gdyby serial nie był na podstawie gry.

swoją drogą był kiedyś dużo lepszy film w takim klimacie: https://www.filmweb.pl/film/Droga-2009-419050

JEŚLI KTOŚ NIE CHCE SPOILERÓW DO SERIALU THE LAST OF US - NIE CZYTAĆ DALEJ.

O, dokładnie z tym filmem "Droga". Jeszcze dodałbym od siebie I Am Legend pod względem zmutowanych ludzi i uwielbiam filmy w takich klimatach. Jednak The Last of Us po mocnym wejściu początkowym w ostatnich odcinkach trochę zamula, a już szczególnie ostatni odcinek z numerem 7 był mega przydługawy, a praktycznie nic nie prowadził do przodu oprócz tego, że będzie element ukazania zakażenia głównej bohaterki, który praktycznie prowadził przez 35-40 minut dłużenia się przez wygłupy tych dwóch małolat i reklamę marki Mortal Kombat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Ej, naprawdę nikt z tutejszych nie ogląda czwartego sezonu Sukcesji? Dziś miał miejsce jeden z największych plot twistów od czasu Gry o Tron i sceny pewnego wesela... I równocześnie pokazany w taki sposób, w jaki jeszcze nikt tego nie pokazał wcześniej...

Yup, all-time great serial at this point. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Braveheart22 napisał:

Oglądaliście kiedyś słaby serial na HBO? Bo ja mam wrażenie, że wszystko co wypuszczą jest bardzo dobre, żeby nie powiedzieć wręcz, najlepsze na rynku. Ale też nie oglądam jakoś bardzo dużo, stąd pytanie. 

Kraina Lovecrafta, po dobrym początku była słaba z średnim/ok finałem, ale overall zawód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.