Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Najbardziej do tego serialu 1670 zniechęca sama lewica traktując go jak jakiś oręż w walce z polskim ciemnogrodem. Pamiętam jak pierwszy raz o tym serialu pisał Jack kilka tygodni temu widząc w nim małą szansę na telewizyjną wojenkę prawica vs lewica. Recenzja krytyki politycznej też poszła w kierunku "1670 to nasz serial bo uderza w polską ciemnotę, zabobony, dlatego wszem i wobec należy publicznie składać deklarację że jest to świetny serial". Doszukiwanie się w nazwaniu głównego bohatera Janem Pawłem jakiegoś potężnego ciosu w (prawicę? polskość? konserwatystów) świadczy już o jakimś skrzywieniu środowiska KP. A już kompletnym odjazdem jest doszukiwać się w satyrze prawdy historycznej.

Obejrzałem sobie prawie pierwszy odcinek. (Nie jestem z tych co pochłaniają cały sezon w jeden wieczór. Pewnie skończę serial pod koniec stycznia) Kilka scen nawet wywołały lekki uśmiech na mojej twarzy, potem już podczas tego sejmiku było dosyć nudnawo i przewidywalnie. Dajcie żyć tej produkcji, niech da po prostu widzowi relaks a niektórzy niech wyjmą kołka z dupy, bo zastanawiam się czy oglądając go nie stoją na baczność co chwilą wykrzykując "jeb** kolorowe opisy Sienkiewicza" "jeb** katoprawicę"

PS. Ciekawe czy środowisko KP wyśmiałoby w podobny sposób swoje szabelkowe podejście co do konfliktu na/w :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Recenzja krytyki politycznej też poszła w kierunku "1670 to nasz serial bo uderza w polską ciemnotę, zabobony, dlatego wszem i wobec należy publicznie składać deklarację że jest to świetny serial". Doszukiwanie się w nazwaniu głównego bohatera Janem Pawłem jakiegoś potężnego ciosu w (prawicę? polskość? konserwatystów) świadczy już o jakimś skrzywieniu środowiska KP. A już kompletnym odjazdem jest doszukiwać się w satyrze prawdy historycznej.

Nie czytałeś tej recenzji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DLT_Braddock napisał(a):

Przeczytaj z kilkanaście innych utrzymanych w duchu "cała prawda o prawdziwych Polakach"

Ci prawdziwi Polacy to rzecz jasna tylko ci "po prawej"

Kilkanaście innych, a jednak konkretna to duża różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Kilkanaście innych, a jednak konkretna to duża różnica

Jeszcze sie nie nauczyles, ze Deltus tworzy jakas teorie I mowi, ze caly internet jest tym zasypany, a w rzeczywistosci chodzi o jakis randomowy post na twitterze trzech osób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RappaR napisał(a):

Kilkanaście innych, a jednak konkretna to duża różnica

 

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Jeszcze sie nie nauczyles, ze Deltus tworzy jakas teorie I mowi, ze caly internet jest tym zasypany, a w rzeczywistosci chodzi o jakis randomowy post na twitterze trzech osób?

xD

Przeciez deltus nie pisal o 'TEJ KONKRETNEJ RECENZJI W KP'

geez, ale pablujecie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze niech jeden skambag wpadnie i zacznie pisać swoje poalkoholowe wysrywy. Zajmij się lepiej rapparku swoim kotem.

7 minut temu, Reikai napisał(a):

Jeszcze sie nie nauczyles, ze Deltus tworzy jakas teorie I mowi, ze caly internet jest tym zasypany, a w rzeczywistosci chodzi o jakis randomowy post na twitterze trzech osób?

Dołącz do ely3 i szukaj w moich wpisach "tych jakiś teorii" o tym jak skończy się "miłość" z Ukrainą. Spuścisz jedynie głowę w dół 😆

Edytowane przez DLT_Braddock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 1670 przebije się do polskiej popkultury i niektóre kwestie dialogowe na stałe zagoszczą w naszych wypowiedziach. 

Fragment jednej z recenzji, która jest wielkim chciejstwem. Producenci musieli wydać sporo na promocję. Czekam na listę tych kultowych tekstów. Ja już w połowie jednego odcinka widziałem co najwyżej kopiuj wklej np.z Bareji Misia. Nie usłyszałem nic nowego na miarę wow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

lol, skasował xD

 

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Myslisz, ze nikt nie widzial twojego wczorajszego alko wpisu po północy hipokryto? XD

O tym, że trzeba jebać komunistów, banderowców, Resovie i Chicago Bulls? 😆

Czego tu się wstydzić? 😆

Skasowałem bo potem odpisał taki jeden potomek WKS Bieszczady ze swoim wysrywem i nie chciałem żeby wątek poszedł w przepychankę.

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

@DLT_Braddock równie odważny jak uciekał przed ochroniarzem z biedry

Uciekałem? Raczej go minąłem. Nie zmyślaj, kotka przytul żeby złagodzić objawy depresji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DLT_Braddock napisał(a):

 

O tym, że trzeba jebać komunistów, banderowców, Resovie i Chicago Bulls? 😆

Czego tu się wstydzić? 😆

Skasowałem bo potem odpisał taki jeden potomek WKS Bieszczady ze swoim wysrywem i nie chciałem żeby wątek poszedł w przepychankę.

Uciekałem? Raczej go minąłem. Nie zmyślaj, kotka przytul żeby złagodzić objawy depresji.

Potomek WKS Bieszczady?? :D

Od Resovii garbaty pejsie się odpierdol. Żyjesz z karaluchami, jesteś karaluchem, zachowujesz się jak karaluch garbusie.

Zauważ durniu, że rzadko ci odpisuje, i nie tak negatywnie jak teraz, do momentu aż nie wysrasz czegos z pomiędzy swoich pejsów czegokolwiek o Resovii.

Więc od Resovii garbaty nosie, odpierdol się. Ja o twoim komuszym klubie nie piszę. Brzydzę się nim, pewnie dlatego.

😆

I dla przypomnienia garbaty karaluchu.

Wątek seriale, a nie kompleksy foliowego wszarza z nowego miasta. 

Edytowane przez Szabla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Szabla napisał(a):

Potomek WKS Bieszczady?? :D

Od Resovii garbaty pejsie się odpierdol. Żyjesz z karaluchami, jesteś karaluchem, zachowujesz się jak karaluch garbusie.

Zauważ durniu, że rzadko ci odpisuje, i nie tak negatywnie jak teraz, do momentu aż nie wysrasz czegos z pomiędzy swoich pejsów czegokolwiek o Resovii.

Więc od Resovii garbaty nosie, odpierdol się. Ja o twoim komuszym klubie nie piszę. Brzydzę się nim, pewnie dlatego.

😆

I dla przypomnienia garbaty karaluchu.

Wątek seriale, a nie kompleksy foliowego wszarza z nowego miasta. 

Przecież on dalej myśli ze stadion Stali jest przy Obrońców Stalingradu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, DLT_Braddock napisał(a):

Skasowałem bo potem odpisał taki jeden potomek WKS Bieszczady ze swoim wysrywem i nie chciałem żeby wątek poszedł w przepychankę.

Po tym ja go usunąłeś myślałem, że może jednak jesteś ponad poziom karalucha z nowego miasta. Sądziłem, że może po pijaku przemyślałeś sobie i usunales swoje gowno. 

Ale utwierdzasz mnie, że jesteś debilem o poziomie nowomiejskiego karalucha, skoro chciałeś aby wątek nie poszedł w przepychankę, a zesrałeś się w nim, nie przewidując reakcji (i to jako Wróżbita Maciej)

Ale czego po ścierwie można się było spodziewac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.