Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Szabla napisał(a):

Potomek WKS Bieszczady?? :D

Od Resovii garbaty pejsie się odpierdol. Żyjesz z karaluchami, jesteś karaluchem, zachowujesz się jak karaluch garbusie.

Zauważ durniu, że rzadko ci odpisuje, i nie tak negatywnie jak teraz, do momentu aż nie wysrasz czegos z pomiędzy swoich pejsów czegokolwiek o Resovii.

Więc od Resovii garbaty nosie, odpierdol się. Ja o twoim komuszym klubie nie piszę. Brzydzę się nim, pewnie dlatego.

😆

I dla przypomnienia garbaty karaluchu.

Wątek seriale, a nie kompleksy foliowego wszarza z nowego miasta. 

Ustawcie się na solówkę jak na kibiców przystało i tyle, a nie w necie się wyzywacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, agresywnychomik napisał(a):

Przecież on dalej myśli ze stadion Stali jest przy Obrońców Stalingradu. 

Myślę, że koleżanki szabelki  mówiący o sobie z dumą że są z osiedli KRN i Gwardzistów dalej tak myślą. Przez to nie mogą trafić na mecze swojej ukochanej chaRRakternej drużyny, stąd liczba widzów spadła już do 300 osób na mecz. 😉

20 minut temu, SlaKB napisał(a):

Ustawcie się na solówkę jak na kibiców przystało i tyle, a nie w necie się wyzywacie

Nikogo nie wyzywam. Potomek WKS Bieszczady nie jest obraźliwe. A "jeb** Resovie" to zwykła przyśpiewka. Szabelka powinna docenić to że nazwę jego klubu pisze wielką literą .

Szabelka ma dziś dużego kaca po wypiciu wczoraj pierwszy raz w życiu trzech Sommersby. a jutro musi do szkoły wracać a już w czwartek kartkówka z matematyki. 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się ponownie zniżać do niskiego poziomu.

Daj Delta sobie siana z wycieczkami klubowymi, bo to ani nie te wątki, ani (przynajmniej ja) nie jestem chamem, a niestety wyciągasz ze mnie gorsze oblicze, co ze wstydem muszę przyznać. 

Mam propozycję jak powyżej. Czym innym się spierać, a czym innym obrzucać gównem, co jakoś po Twoich prowokacjach lapie sie na nie ostatnio często to robię. 

Co Ty na to? Jak mamy się kłócić, to przynajmniej o covida, ruskie onuce lub coś, o czym jest dyskusja. Za stary jestem na przepychanki, i w sumie meczy mnie już to.

Co Ty na to?

Edytowane przez Szabla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, SlaKB napisał(a):

Ustawcie się na solówkę jak na kibiców przystało i tyle, a nie w necie się wyzywacie

Tylko nie na autostradzie znowu:

Warto zwrócić uwagę, że w samym środku zarazy  (lipiec 2020 ) większość zachowała się odpowiedzialnie zakładając przepisowe maseczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Musisz być naprawdę zjebem skoro łączysz wypowiedzi krytykujące szabelkizm z jakimiś patologicznymi sytuacjami.

Nie gniewam się. Wiem, że dla ludzi mało rozgarniętych przygotowano właśnie takie skojarzenia 😆

przecież to widać 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.01.2024 o 17:05, DLT_Braddock napisał(a):

Przeczytaj z kilkanaście innych utrzymanych w duchu "cała prawda o prawdziwych Polakach"

Ci prawdziwi Polacy to rzecz jasna tylko ci "po prawej"

Moze by i tak chcieli, ale to serial o Nas, wszystkich Polakach poprostu. 
tym “po lewej” poprostu wydaje sie, ze sa bardziej wyrafinowani, ale oni sa tak samo “nieomylni”.

Wiele stereotypow mega na czasie.

”jebac pis”🤝”tusk to niemiecki agent”🤝”pan gasnica”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, RappaR napisał(a):

Co Ciebie w tym bawi? 

Regis to szpakowaty mężczyzna w średnim wieku, z lekko garbatym nosem i czarnymi, błyszczącymi oczami. Przez nad wyraz bladą twarz i ciemny ubiór przywodzi na myśl poborcę podatków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.