Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, jack napisał(a):

Regis to szpakowaty mężczyzna w średnim wieku, z lekko garbatym nosem i czarnymi, błyszczącymi oczami. Przez nad wyraz bladą twarz i ciemny ubiór przywodzi na myśl poborcę podatków. 

A Hannibal Barkas był pochodzenia semickiego, Kleopatra greckiego, Newton zaś rdzennym Brytyjczykiem.

A teraz pytanie - co Ciebie w tym bawi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RappaR napisał(a):

A Hannibal Barkas był pochodzenia semickiego, Kleopatra greckiego, Newton zaś rdzennym Brytyjczykiem.

A teraz pytanie - co Ciebie w tym bawi?

Teraz najbardziej Twoje głupie pytanie. Sądziłem, że powinieneś zrozumieć. Ale chyba kij w rzyci Ci nie pozwala śmiać się z głupoty. 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie z tym Tokyo.

Wczoraj odpalilem pierwszy ep True detective nowego sezonu. Balem sie bo juz gdzies czytalem recki, ze to Jadra ciemnosci z feminizmem w tle...ale ale, jest po pierwszym odcinku dobrze. Klimat The Thing, nie wiem tylko czy pojscie bardziej w horror jest na plus. Do tej pory to wszystko bylo bardzo na granicy urojenia i niedopowiedzen, tu zapowiada sie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Wujek Wójcik napisał(a):

Klimat The Thing, nie wiem tylko czy pojscie bardziej w horror jest na plus

Tylko ,że na razie to nie do końća można stwierdzić czy to horror . Czy to jakies wierzenie Inuitów

Film na razie ma fajny klimat... Ale fakt ,że to bardziej film grozy niż kryminał na razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ely3 napisał(a):

Tylko ,że na razie to nie do końća można stwierdzić czy to horror . Czy to jakies wierzenie Inuitów

Film na razie ma fajny klimat... Ale fakt ,że to bardziej film grozy niż kryminał na razie

(spoiler) no ja nie wiem czy bosy gosciu przewodnik nie podpada juz pod horror, bo w kryminalach tak srednio o duchy, niby w poprzednim sezonie tez byly duchy ale mozna je bylo podpiac pod jakies omamy i ptsd z wietnamu. Tutaj srednio, chyba, ze babka pije jakas zatruta wode z lodowca i tez ma loty. Ciekawostka w bazie naukowcow przy telewizorze wsrod filmow na dvd na froncie The Thing;) podobalo mi sie to puszczenie oka do widza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.01.2024 o 20:45, Wujek Wójcik napisał(a):

(spoiler) no ja nie wiem czy bosy gosciu przewodnik nie podpada juz pod horror,

No drugi odcinek raczej nie pokazuje skrętu w horror. Ten sezon ma fajne tempo akcji. Dostosowany do pogody w tamtym rejonie. Na razie zapowiada się na lepszy od drugiego ( to akurat mega łatwe ) i trzeciego sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

już ktoś tu chyba kiedyś polecał The Killing, ale dopiero zacząłem oglądać - genialny jest, a do tego podobno trzyma poziom przez wszystkie sezony

Oglądasz amerykańską czy szwecją wersję?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2024 o 16:53, ely3 napisał(a):

No drugi odcinek raczej nie pokazuje skrętu w horror.

ale już po trzecim nie ma wątpliwości, że to horror. a ogólnie sezon bardzo słaby, bo za dużo tych niepotrzebnych wątków obyczajowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.