Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, DLT_Braddock napisał(a):

Niezauważona przeszła premiera "Masters of the air". Na razie 3 odcinki.

Kto oglądał Band od Brothers i Pacific będzie zadowolony.

Tym razem bohaterami są załogi amerykańskich bombowców.

Ja mam mieszane uczucia. Po Memphis Belle, jako dzieciak, byłem bardzo zajarany latającymi fortecami. Serial stoi trochę w rozkroku, dla nieobeznanych z tematem może być nudny a dla pasjonatów lotnictwa zbyt pobieżny. Oceny ma takie sobie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowej wersji Scooby Doo:

-Zrobili z Shaggy czarnego

-Z Velmy i Daphne azjatki LGBT, z Velmy jeszcze grubaskę

-Z Freda jako jedynego białego faceta idiotę

-Nie ma Scooby Doo

 

W zasadzie nie oglądam już praktycznie nic nowego i każdy kolejny dzień sprawia, że uważam to za dobrą decyzję :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Velma chyba akurat zawsze była grubsza, ale generalnie zgadzam się z tobą byku, jechać do spodu za takie obrzydzanie niegdyś fajnych produkcji.

 

 

 

Velma Dinkley - Wikipedia

 

VelmaLinda.jpg

 

Velma (Serial TV 2023- ) - Filmweb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2024 o 08:56, RappaR napisał(a):

W nowej wersji Scooby Doo:

-Zrobili z Shaggy czarnego

-Z Velmy i Daphne azjatki LGBT, z Velmy jeszcze grubaskę

-Z Freda jako jedynego białego faceta idiotę

-Nie ma Scooby Doo

Wszystko się zgadza oprócz tego, że to nie Scooby-Doo a serial Velma.

Oczywiście zgadzam się z tym, że bez sensu tak mieszać, ale również biorę pod uwagę artystyczną wolność.

Ja bardziej się martwię, że głównym bohaterem serialu Fallout, na który bardzo czekałem, będzie kobieta i to zupełnie mi nie pasuje do klimatu historii 😐

Przy okazji przypomina mi się historia rozmowy z kolegą z pracy, który mimo tego, że jest fanem Władcy Pierścieni, stwierdził, że nie obejrzy serialu ponieważ dowiedział się, że jeden z elfów będzie czarny a jak sam stwierdził, elfy były białe 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tecu napisał(a):

Wszystko się zgadza oprócz tego, że to nie Scooby-Doo a serial Velma.

 

Aha.

 

Godzinę temu, Tecu napisał(a):

Przy okazji przypomina mi się historia rozmowy z kolegą z pracy, który mimo tego, że jest fanem Władcy Pierścieni, stwierdził, że nie obejrzy serialu ponieważ dowiedział się, że jeden z elfów będzie czarny a jak sam stwierdził, elfy były białe 😂

Nie kolega stwierdził, ale Tolkien stwierdził. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idąc tym tropem ostatnio doszedłem do wniosku, że ciesze się, że Peter JAckson zdazyl nakrecić Wladce Pierscieni przed cala lgb propoganda bo teraz to bysmy mieli romans Aragorna z Glorfindelem niezidentyfikowanym plciowo granym przez Eliota Page czy inne coś, a tak chociaż mieliśmy ladna Arwene w wersji Liv Tyler...

Masters of the air to chyba faktycznie serial dla fanow historii, ale takich co nie chodzil na fakultety z historii tylko podstawowy program im stykal, dwa, ze chyba problematyczne jest stworzenie wiezi miedzy pilotami a widzem, mysle, ze duzo latwiej jest miedzy piechotą, ale dobry scenarzysta ogarnalby.

Nie kumam hypu na Yellowstone? Ogladal ktos, no wizualnie fajnie, klimat rodeo wild jest ale...przeciez Ci bohaterowie mentalnie maja po 17 lat max kazdy. Costner najtwardszy z twardszych prawy ale jednak po trupach cos jak Kaczynski z swoja smolenska choroba on ma chorobe nietykalnej ziemi "jego" ziemi. Jego corka zachowujaca sie jak cnotka z oazy co to na pierwszej pielgrzymce daje polowie parafii, a potem sie szczyci ze gardzi typami z dyskotek i jeszcze irytujacy KC z jeszcze bardziej irytujaca zona indianka, ktorej zajebal brata ale generalnie jej najwieksze zmartwienie to to czy pojdzie znow w kamasze, a on to w sumie wiekszych wyrzutow sumienia nie ma...

Edytowane przez Wujek Wójcik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos seriali i serwisów streamingowych, czasami te same produkcje są w różnych miejscach.

Mam HBO max, disney+, prime i netflixa, które z nich mają najlepszą jakość, bo nie znalazłem info odnośnie bitrate'u czy czegokolwiek kwantyfikowalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

A'propos seriali i serwisów streamingowych, czasami te same produkcje są w różnych miejscach.

Mam HBO max, disney+, prime i netflixa, które z nich mają najlepszą jakość, bo nie znalazłem info odnośnie bitrate'u czy czegokolwiek kwantyfikowalnego.

Ile spędzasz miesięcznie na oglądaniu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

Nie po prostu ciekawi mnie motywacja do posiadania 4 subskrypcji :P 

HBO mam za free

Disney+ za 40 PLN na rok, dla dzieciaka:)

Prime za 49 na rok przy okazji darmowych dostaw z Amazona jako efekt uboczny.

Netflixa za 12 PLN na miesiąc współdzielony w rodzinie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RappaR napisał(a):

Nie po prostu ciekawi mnie motywacja do posiadania 4 subskrypcji :P 

Sam mam 4 subskrypcje i nie widzę w tym nic złego 

To co jest na jednej platformie, nie występuje na innych i odwrotnie, a ja lubię mieć wybór 

Amazona kupiłem ze względu na Vox machinę, ale znalazłem sporo filmów z czasów młodości do których mam sentyment, a 50 zł rocznie to żaden wydatek 

Disney dla syna choć i ja mam tam SW czy Marvela 

HBO dla Batmanów czy nowych produkcji 

Netflix nie wiem po co bo mają mnóstwo chłamu ale żona lubi parę seriali więc niech już coś ma z życia l, do teg9 mają sporo francuskich komedii, które z żoną uwielbiamy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, P_M napisał(a):

A'propos seriali i serwisów streamingowych, czasami te same produkcje są w różnych miejscach.

Mam HBO max, disney+, prime i netflixa, które z nich mają najlepszą jakość, bo nie znalazłem info odnośnie bitrate'u czy czegokolwiek kwantyfikowalnego.

A wszystkie z nich i tak są na torrentach, które przeżywają swoisty renesans

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.