Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, RappaR napisał(a):

Skoro nie czytasz moich postów

Jak z mojego postu wyciągnąłeś taki wniosek?

18 minut temu, RappaR napisał(a):

(dyskusja była przed moim pytaniem o X i o Y)

Koelner raz luźno nawiązał o Y w dyskusji o X.... dyskusja była cały czas o X 🙃

18 minut temu, RappaR napisał(a):

 to po co zadajesz pytania co napisałem w tych postach?

bo mogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Hell on Wheels" ale już na Via chyba nie ma. Dla mnie super serial, choć tradycyjnie początkowe sezony (początkowa fascynacja?) lepsze od kolejnych. Dość luźno na faktach oparta historia budowy i połączenia kolei transkontynentalnej w USA. Western z powyższym motywem w tle.

Także "Turn, szpiedzy Waszyngtona" historyczny o (niespodzianka ;) ) szpiegach Jerzego Waszyngtona w czasie wojny o niepodległość USA z UK. Mocno oparty na faktach.

Turn cały czas trzyma równy poziom.

Lubię sobie czasami sprawdzić jak dana przygoda, o której wiem, że jest oparta na faktach ma się do rzeczywiści i TUrn ma się bardzo mocno. Są detale oczywiscie różniące się od faktów ale to szczegoly. A przy okazji zrobiłem to w trakcie oglądania serialu i zaspojlerowalem sobie jeden z motywów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LAF napisał(a):

ale mega beka z dziewczyny co wybaczyła 6 zdrad z 6 różnymi a Bill przy pierwszej lepszej okazji już się z inną pocałował.

@RappaR poprosimy Cię o komentarz. Co mówi statystyka na temat takiego zachowania dziewczyny i co powinno się teraz wydarzyć by realia zostały zachowane? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, jack napisał(a):

Idealny seryjny Rappara to czarna feministka mordująca samotnych białych mężczyzn szukających żony. To dopiero byłby serial jakiego potrzebujemy! 

Ale na niego nie zasługujemy 

13 godzin temu, RappaR napisał(a):

Skoro nie czytasz moich postów i tego do czego się odnoszą(dyskusja była przed moim pytaniem o X i o Y), to po co zadajesz pytania co napisałem w tych postach?

Czy ktokolwiek poza tobą ofkoz wspominał gnioty z usa? 

Ich kryminały są jak paradokumenty z Polsatu 

Uczepieleś się tezy o czarnych jakby kiedyś któryś cię wykorzystał 

Może od estsn jeździć do Afryki i nie ibcuj z nimi to ci trauma minie 

 

Ostatni raz 

Gadamy o skandynawskich k**** mać serialach kryminalnych 

SKANDYNAWIA  

Ok 7k km od USA 

 

Jebie mnie ilu czarnych zabija ilu białych w LA jak odpalam Karppi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, josephnba napisał(a):

Czy ktokolwiek poza tobą ofkoz wspominał gnioty z usa? 

 

 

W dniu 13.02.2024 o 10:11, Koelner napisał(a):

to prawda, lub po prostu napierdalane przez starego alkoholika ale ten schemat też jest w USA serialach więc nie jestem psychologiem i się na tym nie znam. w tych serialach najlepsze jest że ciągle obstawiasz kto jest mordercą wszyscy są podejrzani a na koniec wychodzi że ten najmniej podejrzany 

Koelner, do którego postu się odnosiłem jako rozpoczynający. Ty się dołączyłeś do dyskusji z własnej inicjatywy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, josephnba napisał(a):

Gadamy o skandynawskich k**** mać serialach kryminalnych 

Mi się bardzo podoba Dziewczyna z tatuażem Finchera. Czuć było skandynawski klimat mimo amerykańskiej produkcji. Żałuję, że nie pociągnęli trylogii dalej bo Szwedzka wersja mniej mi się podobała. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, jack napisał(a):

@RappaR poprosimy Cię o komentarz. Co mówi statystyka na temat takiego zachowania dziewczyny i co powinno się teraz wydarzyć by realia zostały zachowane? 

Ma niskie poczucie wartości i czuje się na dużo słabszej pozycji.

 

Dlaczego różnorodność musi być zachowana w postaciach w Scooby Doo, nie musi być zachowana w kwestii oprawców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tokyo Vice oglądacie? Ja pierwszy sezon zostawiłem na 2 odcinku i wróciłem po roku dopiero(ale finalnie dobry to był sezon) i tu juz mialem robic to samo bo słaby byl odcinek otwierający, ale oglądam dalej i będzie mocny sezon imo. Ogólnie najciekawsze postacie na drugim planie, Adelstein i ta typiara prowadząca swój klub są meh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.02.2024 o 10:16, lorak napisał(a):

ale już po trzecim nie ma wątpliwości, że to horror. a ogólnie sezon bardzo słaby, bo za dużo tych niepotrzebnych wątków obyczajowych.

Właśnie jestem po 3cim epie 4 sezonu detektywa i niestety muszę się zgodzić, bardzo słaby sezon. Począwszy od fatalnych dialogów (co było największą siłą jedynki), braku klimatu, muzyki, siłowo wrzuconych wątków erotycznych i LGBT, postacie napisane są również paskudnie... Pewnie dzisiaj z żoną wieczorem skończę sezon, ale nieprzyjemnie się to ogląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, P_M napisał(a):

Właśnie jestem po 3cim epie 4 sezonu detektywa i niestety muszę się zgodzić, bardzo słaby sezon. Począwszy od fatalnych dialogów (co było największą siłą jedynki), braku klimatu, muzyki, siłowo wrzuconych wątków erotycznych i LGBT, postacie napisane są również paskudnie... Pewnie dzisiaj z żoną wieczorem skończę sezon, ale nieprzyjemnie się to ogląda.

Niestety fatalna reklama LGBT, życia zgodnego z naturą i girl power. Mam wrażenie, że reszta aspektów, jak historia, klimat, sens, jest w tym serialu nieważna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, jack napisał(a):

Niestety fatalna reklama LGBT, życia zgodnego z naturą i girl power. Mam wrażenie, że reszta aspektów, jak historia, klimat, sens, jest w tym serialu nieważna. 

Obejrzana całość, ale gówno... 3/10 nie marnujcie czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.