Skocz do zawartości

buty, kicksy i inne ciuchy zwiazane z koszem


badboys2

Rekomendowane odpowiedzi

nie jesem pewien czy jest og.

nie specjalizuje sie w jerseyach suns

ale z tego co kojarze, to jerseye autenyki adidasa, nike'a i reeboka (nie pro cuty) w rozmiarach 50,54,58 czy 46 o z reguly podrobki.

w oficjalnych sklepach tych rozmiarow nie oferuja

tu jest raczej og

http://cgi.ebay.com/Rbk-Amare-Stoudemir ... 414914b739

choc moze poza ramionami duzych roznic nie widze. zresza w rozmiarze 52 tez juz sie nacialem

wiec cholera wie, ale wyglada solidnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Air Jordan 23 (XX3 or XXIII)

 

Jak dla mnie rewelacyjne buciki ...

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

I co dzisiaj grzebiąc zalazłem na naszym allegro :

 

http://moda.allegro.pl/item850256503_buty_nike_air_jordan_23_retro_usa_rozm_41.html

 

http://moda.allegro.pl/item850455762_buty_nike_air_jordan_23_retro_usa_rozm_41.html

 

Sądzę, że to są fake niestety, za taką cenne .. ?? hmm Nie jestem ekspertem dlatego pytanie kieruje do was .. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam ci to forum

http://forum.probasket.pl/viewforum.php ... 77447941d7

sa 2 tematy (o butach generalnie i o sprawdzonych sprzedawcach z allegro) gdzie znajdziesz pomoc.

jak dla mnie gosc ma fake. po 1 cena. sory bardzo ale xx3 chodza za minimum 350zl. fajnie, ze ma polowki w rozmiarach ale i to chinczycy przy xx3 juz robili.

 

w 100% nie jestem pewien ale sznorowki tez mi nie odpowiadaja. generalnei ma najczesciej podrabiane modele. specjalista w dzedzinie xx3 nei jestem ale znajac zycie, pomimo tego, ze mowi ze kupujesz w sklepie i ze ma polowki to sa fakes. ale zapytaj na tym forum wyzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sory bardzo ale xx3 chodza za minimum 350zl.

Ja swoje Motorsportsy kupiłem za 270zł i są oryginalne.

 

Koleś z allegro ma fejki. Pierwsze co się rzuca w oczy to niedokładne szycie i w ogóle słabe wykonanie (widoczne najlepiej na przodzie).

 

Same w sobie XX3 są naprawdę zajebiste, gra się w nich świetnie, a do chodzenia też się nadają. Polecam każdemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie do kosza mam jakiś miesiąc takie ts commandery:

 

Dołączona grafika

 

do tej pory najlepsze w jakich grałem. Może nie są przesadnie lekkie ale świetnie na mojej nodze leżą i trzymają kostkę. zajebiście wygodne na dość szeroką stopę jak u mnie. no i najlepsze ze ostatnio tanio je mozna kupic ( wczesniej staly na allegro za ok 299, ja bralem za niewiele ponad dwie )

 

po za tym również do kosza:

 

Dołączona grafika

 

 

na codzień:

 

adidas meridian nba tyle ze czarne nie biale

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

air jordan 3 'pure money', retro

 

Dołączona grafika

 

stare dobre af1 'hawaii'

 

 

i ostatnio kupilem cos takiego:

http://img687.imageshack.us/img687/4598/p1010027s.jpg

chyba nikt sie nie moze tym pochwalic obecnie w PL. buty w moim wieku, a nawet starsze trzy miesiące (metka: http://img137.imageshack.us/img137/5167/p1010049e.jpg )

 

 

z nike to jeszcze dunki stare nie warto pokazywac bo juz umierają

 

po za tym wiadomo, miodowe trepy na zimę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaku. idz do porzadnego sklepu nike'a gdzie beda jordany jakiekolwiek i zmierz. jak nie ma jordanow to wez inne buty do koszykowki nike'a i zmierz. tylko nie lebrony bo maja ciut wieksza rozmiarowke. jak wezmiesz but i zmierzysz, bedziesz znal swoj rozmiar w US, rozpocznij poszukiwania.

 

w sprawie jordanow mozesz napisac do best sportu. mozesz to zrobic poprzez link do forum ktorego podalem, badz przez allegro, czy oficjalna strone best sportu.

 

jordany 16.5 powiny byc dostepne w polsce w dobrych sklepach. ale cena oficjalna pewnie nie bedzie ci odpowiadala. wiec szukaj na ebayu, ale przy dzisiejszym kursie dolara i tym jak ludzie rzucaja sie na jordany, zapomnij o tym, ze kupisz duzo taniej niz w polsce. jasne kupisz taniej ale ponizej 300zl raczej nie zejdziesz z wysylka. chyba,ze trafisz jakas dobra okazje, lekko uzywane. jedyna nadzieja to znalezc jakiegos moska na allegro, ktory kupil za duze i sprzedaje za pol ceny. tak to mniej wiecej wyglada.

 

edit:

reasumujac, bo nie wiem czy napisalem dosc czytelnie. xx3 w sklepie juz nie spotkasz. 16.5 byc moze gdzies znajdziesz jak sprowadza. ale malo sklepow w to sie w polsce bawi, z reguly sa to nike w wiekszych miastach/galeriach. poszukaj lepiej po necie. jak znasz swoj rozmiar to nie ma opcji, zeby buty ci nie pasowaly. a jak ci nie beda pasowaly, to albo nie znasz rozmiaru, albo zaloz je 10 razy i but sam ci sie rozejdzie/dostosuje do nogi. ja od 10 lat kupuje zawsze ten sam rozmiar 11,5 (45,5) i nie ma opcji by w nike badz jordanach but mi nie pasowal. co innego z reebokiem, adidasem i innymi shitami.

 

edit2:

tak jak pisalem, jordany 16.5 sa od 85$ wzwyz, wiec najtaniej z wysylka sciagniesz je za 330-350zl. z xx3 jest wcale nie lepiej, nawet gorzej. wszystko zalezy od rozmiaru/dostepnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apropo rozmiarówki u mnie to wygląda tak:

 

US

Reebok: 10,5

Adidas: 11

Nike: 11

Jordan: 11

wiec jakichs wielkich skokow znowoz nie ma

 

 

 

Co do AJ23 , to widziałem je jakoś zeszłej zimy w outlecie Factory w Ursusie. Pojedyńcze rozmiary. Później to już tylko jedna para (nie pamiętam rozmiaru).

 

Swojego czasu były tam też AJ22 za 379 zł bodajże, prawie pełna rozmiarówka.

 

 

Buu jak jesteś z Wawy to pójdź do Kicks'a na chmielnej albo w blue city i przymierz sobie tam jordany. Mają dużo modeli, a możliwe że te 16,5 też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko siemanko .. ;]

 

Widzę, że badboys2 się poczuł i ładnego posta sypnął, który skrupulatnie chłonę ;] Tak właśnie zrobię jak mówisz. Muszę przymierzyć Jordan, bo ostatnio grałem w LeBronach i porównam numeracje, poczprzednio miałem Reeboki i T-macki - rozmiarówka w każdych była dla mnie inna co ciekawe oscylowała w podobnych granicach. Poza tym z moimi przeszczepami różnie bywa i nie każdy but dobrze leży więc dlatego taka moja chęć do zmierzenia danego modelu najpierw. A wtedy trzeba rozpocząć poszukiwania, ale tak jak piszesz .

Tak się składa RLPH, że nawet nie widząc Twojego posta byłem dzisiaj tam (Blue City - Kicks), niestety tylko przelotem i mieli całkiem niezłą kolekcje Jordanów jak na warónki Polskie XX3 nawet był za 460 .. cena trochę odstraszająca, niestety nie zmierzyłem bo czas gonił, ale wrócę tam.

I przed wczoraj swoje kroki skierowałem do Factory, (tam swoje Lebrony kupiłem jakiś czas temu), niestety nic ciekawego nie było. No nic ..

Jeśli chodzi o allegro, tak jak poczytałem niestety 80 % Jornadów to fake, jest kilka list sprzedawców którym można zaufać i widać to też po cenie .. ;]

Muszę sie z best sportem skontaktować...

 

Dzieki za rady ... peace ..

 

Edit :

 

Ktoś miał jakąś styczność ze sklepem http://www.23airjordans.com/ .. Mają bardzo ciekawe cenny, no i wybór całkiem niezły ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.