Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 1 głosy

Oddam/poszukuje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
674 odpowiedzi w tym temacie

#1 Xamel

Xamel

Super-Star

• Użytkownik
  • 4465 postów

Napisano 13 listopad 2009 - 16:34

Żeby trochę rozruszac bo widzę ze letarg straszny
ten sezon jest dla mnie wyczekiwaniem na FA
jeśli coś ugram fajnego to będzie to bonus
w związku z tym praktycznie kazdy zawodnik PTB jest do wzięcia
jak zwykle tylko pm

. Ale nie winię cię, kibicujesz Wizards, trauma z przeszłości pozostanie z tobą na zawsze, rozróżniania dobra od zła będziesz musiał się nauczyć od początku.

<p>Go Bullets!!

Najlepszy sklep koszykarski

#2 bartas91

bartas91
  • Użytkownik
  • 39 postów

Napisano 14 listopad 2009 - 11:52

Do oddania Carlos Boozer
rozwaze wszelkie propozycje takze w pakiecie z innymi graczami.

pozdro

#3 GeDDo

GeDDo

Super-Star

• Użytkownik
  • 2883 postów

Napisano 14 listopad 2009 - 18:46

moge oddac kazdego, za kazdego innego. zaznacze jedynie, ze cena Mayo nie bedzie mala. jednak jesli bedzie powazna i mnie zadowoli, to jestem w stanie oddac rowniez i jego. chetnie pozyskalbym swoj pick Maslon :). mozesz sie wzmocnic skoro walczysz o wysokie miejsce przed PO ;).

#4 Krzemo

Krzemo

Super-Star

• Użytkownik
  • 2379 postów

Napisano 31 grudzień 2009 - 10:23

do oddania:
recee gaines sg/sf 19.1 pkt, 5.7 zb, 3.7 as, 40% za 3, 3 lata 15.2 mln
lionel chalmers 18.7 pkt, 4.1 zb, 8 as, 2.1 prz 40% za 3 , 2 lata 13.9, 14.9 ,mln

w zamian oczekuje byle jakich spadajacych kontraktow
Porucznik MO - Lech Ryś sprawuje społecznie dyskretną opiekę nad gromadką urwisów, sprowadzając ich na dobrą drogę. Dzięki trafnym poradom, zyskuje u urwisów przydomek Wujek Dobra Rada.

#5 Krzemo

Krzemo

Super-Star

• Użytkownik
  • 2379 postów

Napisano 01 styczeń 2010 - 13:28

do oddania pozostał:

Lionel Chalmers 18.7 pkt, 4.1 zb, 8 as, 2.1 prz 40% za 3 , 2 lata 13.9 mln, 14.9 ,mln
Możliwy pakiet z J.O'Nealem. 13.2 pkt 10.8 zb 2.5 as 2.7 blk , 1 rok 4.5 mln

w zamian oczekuje byle jakich spadających kontraktów
Porucznik MO - Lech Ryś sprawuje społecznie dyskretną opiekę nad gromadką urwisów, sprowadzając ich na dobrą drogę. Dzięki trafnym poradom, zyskuje u urwisów przydomek Wujek Dobra Rada.

#6 geniuz

geniuz

Role Player

• Użytkownik
  • 236 postów

Napisano 01 styczeń 2010 - 14:03

Do oddania:
- Stephen Jackson. Jako rezerwowy dający 15,4 pkt i dobrą obronę, plus spadające $12 649 824 po sezonie.
- Larry Sanders. 92 w potencjale.
- reszta? W zależności od ceny.
W zamian oczekuje dobrego Sf, ewentualnie Sg.

#7 GeDDo

GeDDo

Super-Star

• Użytkownik
  • 2883 postów

Napisano 01 styczeń 2010 - 22:56

no i miarka sie przebrala. jestem sklonny do wymian i to znacznych. do oddania kazdy, za wyjatkiem mayo. teoretycznie jego tez moge oddac ale uprzedzam, ze cenna w jego przypadku jest gigantyczna. przygarne picki z najblizszego draftu i/lub z draftu za rok, jakis mlodych i uzdolnionych graczy, a najlepiej jakis fajnych podkoszowcow. tak, tak ... mysle o przejsciu na inside :)

#8 Xamel

Xamel

Super-Star

• Użytkownik
  • 4465 postów

Napisano 01 styczeń 2010 - 23:35

Blazers są otwarci na wymiany

. Ale nie winię cię, kibicujesz Wizards, trauma z przeszłości pozostanie z tobą na zawsze, rozróżniania dobra od zła będziesz musiał się nauczyć od początku.

<p>Go Bullets!!

#9 Maslon

Maslon

All-Star

• Użytkownik
  • 1238 postów

Napisano 02 styczeń 2010 - 18:07

Sporo picków do oddania:z tego roku Boston, NYK i NJN (1 runda) oraz NJN i Boston (2 runda). Za rok i dwa NJN 1 i 2 runda. Za pick Bostonu (obecnie 4 najgorszy bilans) jakiś porządny SF lub PF/C. Pozostałe mogę oddać za analogiczne z kolejnych lat (nawet za 2-3 sezony).

Z zawodników do oddania schodzący Luke Walton (7,2 mln) i ciągle na rookie contractach Jonny Flynn i Mario Chambers, którzy nie mają szans na grę przy mojej ilości G. Ze starterów do wyciągnięcia DJ Augustin - również za SF lub PF/C.

"I think it's time to blow this scene. Get everybody and the stuff together. Ok, three, two, one let's jam."

http://www.nfl24.pl
http://www.netsdaily.com
http://www.marvelcomics.pl

#10 Qba

Qba

All-Star

• Użytkownik
  • 1793 postów

Napisano 02 styczeń 2010 - 20:59

Rozważam sprzedaż Barbosy w zależności od ofert jakie dostanę.
Możecie składać śmiało ;)

#11 Krzemo

Krzemo

Super-Star

• Użytkownik
  • 2379 postów

Napisano 15 styczeń 2010 - 12:00

oddam z J.O'Neala. 13.2 pkt 10.8 zb 2.5 as 2.7 blk , 1 rok 4.5 mln , ale tylko w pakiecie z dłuższym kontraktem Sergii Gladyra 4 lata 2-2.5 mln ... w zamian chce spadający po tym sezonie kontrakt 8) byle jaki.

#12 popeye

popeye

6th Man

• Użytkownik
  • 335 postów

Napisano 15 styczeń 2010 - 22:32

Oddam Mile lub Jackiego Butlera za rasowego PFa "drewno".

#13 hyniu24

hyniu24

6th Man

• Użytkownik
  • 326 postów

Napisano 15 styczeń 2010 - 22:49

W Cavs do oddania Dominic James lub Marcus Wiliams, dwa combo-guardy, moge oddać w pakiecie, lub osobno.

Cavs fan since 09.07.2010

#14 Maslon

Maslon

All-Star

• Użytkownik
  • 1238 postów

Napisano 13 luty 2010 - 16:29

Mam 5 picków w drafcie i pewnie 2 wolne miejsca w składzie, więc do sprzedania coś z puli: Boston, NYK i NJN (1 runda) oraz NJN i Boston (2 runda). Mile widziane picki z lat przyszłych, nawet za 2,3 lata.
Z zawodników do wzięcia Glen Davis, Tim Ohlbracht, Fred Jones, Monta Ellis, Sergii Gladyr, DJ Augustin, Johnny Flynn i Mario Chambers. Reszta raczej zostaje u mnie.

"I think it's time to blow this scene. Get everybody and the stuff together. Ok, three, two, one let's jam."

http://www.nfl24.pl
http://www.netsdaily.com
http://www.marvelcomics.pl

#15 Dunk Fan

Dunk Fan

All-Star

• Użytkownik
  • 1479 postów
  • LokalizacjaWarszawa/Włocławek

Napisano 13 luty 2010 - 16:42

Sprzedam Pick Pacers z roku 2015 (2016 widnieje na stronie, ale mamy się ze Strikerem odmienić).
Generalnie oddam jeszcze wszystkie picki z drugiej rundy poza tegorocznym 76ers.

Po playoffs będzie możliwość pozyskania kończącego kontraktu Rasharda Lewisa. Nie wiem czego oczekuje 8)

Prezydent zwrócił się do Raya, wskazał na Rondo i wspomniał: Ray, dlaczego nie nauczysz dzieciaka rzucać? Każdy zaczął się śmiać

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych