Skocz do zawartości

Oddam/poszukuje


Xamel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

no i miarka sie przebrala. jestem sklonny do wymian i to znacznych. do oddania kazdy, za wyjatkiem mayo. teoretycznie jego tez moge oddac ale uprzedzam, ze cenna w jego przypadku jest gigantyczna. przygarne picki z najblizszego draftu i/lub z draftu za rok, jakis mlodych i uzdolnionych graczy, a najlepiej jakis fajnych podkoszowcow. tak, tak ... mysle o przejsciu na inside :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo picków do oddania:z tego roku Boston, NYK i NJN (1 runda) oraz NJN i Boston (2 runda). Za rok i dwa NJN 1 i 2 runda. Za pick Bostonu (obecnie 4 najgorszy bilans) jakiś porządny SF lub PF/C. Pozostałe mogę oddać za analogiczne z kolejnych lat (nawet za 2-3 sezony).

 

Z zawodników do oddania schodzący Luke Walton (7,2 mln) i ciągle na rookie contractach Jonny Flynn i Mario Chambers, którzy nie mają szans na grę przy mojej ilości G. Ze starterów do wyciągnięcia DJ Augustin - również za SF lub PF/C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mam 5 picków w drafcie i pewnie 2 wolne miejsca w składzie, więc do sprzedania coś z puli: Boston, NYK i NJN (1 runda) oraz NJN i Boston (2 runda). Mile widziane picki z lat przyszłych, nawet za 2,3 lata.

Z zawodników do wzięcia Glen Davis, Tim Ohlbracht, Fred Jones, Monta Ellis, Sergii Gladyr, DJ Augustin, Johnny Flynn i Mario Chambers. Reszta raczej zostaje u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam Banksa? gdyby byli chetni

oczekuje czegos ciekawego.

pm/gg

btw czy jest jakis kontakt z gmem Clippers, pmy sa nie odbierane, gg olewane (bo jedna z kilku wiadomosci moglaby dotrzec...)

 

aaa i jeszczcze pick lakers do oddania z najblizszego draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.