Skocz do zawartości

Zdjęcie
* * * * * 9 głosy

Koszulki NBA - og czy fake? kupie/sprzedam, ciekawe aukcje

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12470 odpowiedzi w tym temacie

#31 falcao

falcao

All-Star

• Użytkownik
  • 2174 postów

Napisano 07 grudzień 2009 - 13:23

zajebiscie podoba mi sie ta koszulka Jamesa, czemu na allegro tak rzadko takie rzeczy sa :roll:

Najlepszy sklep koszykarski

#32 badboys2

badboys2

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6581 postów

Napisano 07 grudzień 2009 - 14:06

ja w ogole nie wiem jakim cudem na allegro taki jersey sie pokazal:)
przegladam allegro dosc systemaycznie przez ostanie 3-4 lata.
w tym okresie trafilo sie moze 7 jerseyow wartych uwagi za bardzo mala kase.
w tym ten ceballos, james, jersey gortata dwukrotnie z okazji WOŚPu i costam jeszcze bylo.
"If you throw an elbow into Ron Artest's chest, do you know who you're hitting?" thank u metta!

#33 falcao

falcao

All-Star

• Użytkownik
  • 2174 postów

Napisano 07 grudzień 2009 - 14:30

i nie jest pewnie na sprzedaz, co ?;)

#34 badboys2

badboys2

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6581 postów

Napisano 07 grudzień 2009 - 14:46

szoszon oczywiscie, ze jest:)
moj bog nie ma na imie lebron tylko kobe, wiec tego jerseya kurczowo trzymac sie nie bede. wszystko jednak zalezy od ceny:)

ale w polsce napewno nie dostane takiej ceny ja kw usa. w usa zawsze dostane 2x wieksza kwote i to w dolarach...
"If you throw an elbow into Ron Artest's chest, do you know who you're hitting?" thank u metta!

#35 PH#1

PH#1

All-Star

• Użytkownik
  • 1913 postów

Napisano 07 grudzień 2009 - 14:52

Jak tak to wszystko czytam to się ciesze że nie uległem magii koszulek nigdy bo sporo widzę zaoszczędziłem kasy i czasu :]

"Dikembe, from the village of Mutombo"

#36 Fartman

Fartman

6th Man

• Użytkownik
  • 343 postów

Napisano 07 grudzień 2009 - 20:30

Reebok - Jerry Stackhouse
Ta mam nadzieje ze jest prawdziwa, bo dostalem ja kiedys jako dodatek do zaplaty za robote. Wszystko jest wyszywane, numer podwojnie zewnetrzny i wewnetrzny.

Dołączona grafika

Adidas - All Star Game - Kevin Garnett
Ta mam prosto z adidasa wiec powinna raczej byc oryginalna, ale jak zwykle nic nie wiadomo. Tutaj rowniez wszystkie elementy wyszywane, nawet logo z gwiazdka. Tylko te takie dziwne romby na bokach sa gumowe.

Dołączona grafika

Adidas - Chris Paul
Ta koszulke kupilem z Ebaya z Angli mega tanio. Ale do dzisiaj mi sie wydaje ze to jednak podrobka jest. Numer z tylu jakos dziwnie sie poprul jak zadna inna koszulka wczesniej. Logo Hornets w rogu wyszywane w stylu "tam gdzie chcielismy wlozyc igle to wlozylismy" (i sie k**** w lapu capu znajde)... No i metka, to logo Adidasa jest jakies takie wydluzone wertykalnie jak dla mnie. Dodatkowo metka byla jakos malo "blyszczaca" w porownaniu do innych rzeczy Adidasa jakie kupowalem.

Dołączona grafika

Adidas - Chris Paul
Ta mi sie wydaje ze rowniez moze byc podrobiona, ale przy niej akurat nie bylo zadnych problemow, nic sie nie odrywa, nie pruje i nie ma z nia zadnych problemow, dobrze sie nosi wiec nawet jesli podrobiona to sie zbytnio nie przejme.

Dołączona grafika

Reebok - Jamaal Magloire
Ta kupilem kilka lat temu na Allegro chyba za 100zl, tez dobrze sie nosi i nie mam pojecia czy jest oryginalna czy nie.

Dołączona grafika

Reebok - Jamaal Magloire
Ta dostalem po zrobieniu tapet na strone Magloire'a raczej musi byc oryginalna treningowka dwu-stronna, no chyba ze mnie ktos zrobil w h*** ;-)

Dołączona grafika

Reebok - Baron Davis
Tez kiedys na allegro za jakies dosc niskie pieniadze poszla, zwykla koszulka gumowa i te wielkie barki, ale tutaj tak samo nie mam pojecia czy to oryginal czy nie.

Dołączona grafika

Champion - Larry Johnson
Stary Dobry Champion i Larry Johnson. Te co obecnie M&N sprzedaje biale z pinstripe'ami sa mega kozackie, szkoda ze nie mam tyle siana zeby wywalic na taka bo sa rewelacyjne.

Dołączona grafika

Ricky Rubio
Tą koszuleczke dzisiaj dostalem za robote dla Rubio. Co godne podkreslenia to tak jak bb2 ostatnio pisales chyba wzgledem Bulls, niektore elementy sa gomowe a niektore juz nadrukowane na koszulke, i z tylu za numerem jest cala jakas litania tytulow czy czegos tam innego, jeszcze sie nie przyjzalem w pelni ;-)

Dołączona grafika

#37 badboys2

badboys2

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6581 postów

Napisano 07 grudzień 2009 - 21:04

noooo
kolekcja konkretna, o lubie:)
jedziemy
1.og. tak jak pisalem wczesniej sroje mavs,lakers te w serek sa bardzo czesto podrabiane. ale tu jest wszystko ok. rozmiar ok, metki ok, nawet ciut krzywo serek jest:) jersey bardzo dobrze wykonany i jak najbardziej ok.
2.kg tez og. tez dobre metki i ciut krzywy serek (nie wiem o co chodzi, ale sam majac jerseye, ktore goscie kupowali w nba store w nyc czy sklepie w staples center, kore od nich odkupilem maja krzywe serki i sa oryginalne!) poczatkowo wydawalo mi sie, ze to fake. ale takie sa og. do tego dobrze wyszyte nazwisko, prosto, logo minnesoty rowniez wydaje sie dobrze zrobione na karku, nie wystaja nitki przy nazwisku. romby po bokach tez powinny byc gumowe. bardzo duzo podrobek tych koszulek widzialem, ale glownie paula i kobego.
3.cp3. nie podoba mi sie to, jak naszyte jest to alternatywne logo hornets, nie podobaja mi sie pasy po bokach, serek jes zbyt krzywy, nie podoba mi sie tez metka naszya bardzo wysoko. obawiam sie, ze to fake, choc nie jes ak fatalnie zrobiony jak juz mialem okazje widziec
4. swingman magloire'a ok. nic nie jest krzywo, wszystko solidnie wyszyte. metki tez ok
5. 2. swingman magloire'a tez ok. swingmany jezeli sa podrabiane to tych topowych zawodnikow, z reguly paula w przypadku hornets. zatem obstawiam, ze te 2 swingmany sa ok.
6.koszulka reningowa tez ok. chinczycy podrabiali treningowki, zreszta wciaz to robia, ale wypuscili na rynek koszulki nie w serek ylko kragle (najpierw reeboka, pozniej adidasa, byly zreszta na allegro). nie wiem czy to jest uzywany na treningu jersey przez jamala (jest tak duzy?) ale w najgorszym wypadku jes to zwykly dostepny w sklepie oryginalny jersey reningowy.
7.baron, ok. to replika, te dzisiejsze repliki maja wlasnie takie charakterystyczne szerokie barki. ale jest ok, choc nie podoba mi sie to jak naszyta jest metka. troche krzywo i nie widze zakonczen, ale to jest chyba bardzo maly jersey, co? nie jest to przypadkiem xl ale dzieciece (youth?)
8.replika champoiona larry'ego jak najbardziej ok. tego nie podrabiali:)
9.jersey rubio tez jak najbardziej ok.
http://tienda.feb.es/
podczas me, przed spokaniami w katowicach, rozmawialem z kilkoma fanami hiszpanii o tych jerseyach. od jednego chcialem nawet odkupic jersey gasola, jak wytlumaczylem mu kim jestem i jak bardzo przydalby mi sie jego jersey do kolekcji ale mial tylko xl:) straasznie ci zazdroszcze ci jerseya rubio. jaki to rozmiar?>

#38 Fartman

Fartman

6th Man

• Użytkownik
  • 343 postów

Napisano 07 grudzień 2009 - 21:36

Wow dzieki za taki dlugi post. No tak jak myslalem wlasnie ze ten Paul to niestety podrobka, widac po noszeniu a tymbardziej po tym jak raz zagralem w nim ze to nie jest koszulka jakosciowo dobra. Szkoda troche chociaz dobrze ze sie nie naciolem i nie wydalem na nia duzo za duzo.

Rubio to XL jest ale wiadomo nie do grania tylko w ramy, ale z checia bym sobie taki jeszcze ogarnal do chodzenia bo material wydaje sie konkretny. Zreszta bardzo mi sie te jerseye Hiszpanii podobaja pod katem uzycia logo sponsora bo doskonale wkompowali Li-Ning.

4. Tam napisales ze Magloire'a a 4 to CP, ale mi sie wydaje ze jest on dobrze zrobiony tylko ci sie nazwiska pomylily ?

#39 falcao

falcao

All-Star

• Użytkownik
  • 2174 postów

Napisano 07 grudzień 2009 - 22:01

sroga kolekcja Fartman ;)

#40 badboys2

badboys2

Hall of Fame

• Użytkownik
  • 6581 postów

Napisano 07 grudzień 2009 - 22:35

tak to byl jersey paula:)
wlasnie przegladajac hiszpanskiego ebaya trafilem na taka perelke
http://cgi.ebay.es/C... ... 2ea98508f5

#41 Viruz

Viruz

Rookie

• Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 17:52

Fartman jak mogles pomysles ze koszulka Paula jest podróbką ? ojojoj, przykro mi z tego powodu...
Go SIXERS !!! Go A.I !!!!!!

#42 Fartman

Fartman

6th Man

• Użytkownik
  • 343 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 21:20

Fartman jak mogles pomysles ze koszulka Paula jest podróbką ? ojojoj, przykro mi z tego powodu...

Chyba po to bb2 tutaj sie tak produkuje zeby kazdy mogl zweryfikowac jakie ma koszulki :> Zreszta co z tego nawet jakby byla podrobiona :P Napisalem ze sie dobrze nosi. A czemu jestes taki oburzony ? To ty mi ja sprzedales? :D (szczere pytanie bo nie pamietam lol)

#43 Viruz

Viruz

Rookie

• Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 22:08

nie no spoko, jest ok..tak ja ci ja sprzedalem i nie jest to zadna podrobka, dobrze ze bb2 rozwiał twoje watpliwosci..:)
Go SIXERS !!! Go A.I !!!!!!

#44 PI3TR45

PI3TR45

All-Star

• Użytkownik
  • 1968 postów
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 08 grudzień 2009 - 22:19

nie no spoko, jest ok..tak ja ci ja sprzedalem i nie jest to zadna podrobka, dobrze ze bb2 rozwiał twoje watpliwosci..:)

czytaj PMy...

bynumsign.jpg

#45 Fartman

Fartman

6th Man

• Użytkownik
  • 343 postów

Napisano 08 grudzień 2009 - 22:20

Heh moze troche zle to napisalem :P Nosi sie bardzo dobrze i nie bylo problemow, ale tak jak mowie nigdy nic nie wiadomo ;-) Bede musial nastepna od ciebie kupic teraz zeby przeprosic :> :D?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych