Skocz do zawartości

Requests...


Karczuś

AI to cienias?  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. AI to cienias?



Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...

Sorry za pytanie, ale daawno mnie tu nie bylo. Co , co sie stao z reszta tapet? Czy po jakims "formacie" forum padl ten dzial, bo nie mowicie ze przez blisko 6 lat funkcjonowania obecnego forum bylo tu tyle tapet co jest teraz :wink: Juz nie mowie o prehistorycznych tematach jak chocby bitwy tapetowe, ale chcialbys sobie odswiezyc pulpit, bo znudzil mi sie juz Fartmana zestawienie Bykow (btw swietna seria, bo bodajze wszystkie kluby sa).

 

A i jak juz by byc blizej tematu, to mam prosbe o jakas tapete z ktoryms z Bykow, a najlepiej Joakimem Noahem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasze forum ma taka opcje, ze po jakims okreslonym czasie bez postowania w temacie jest on kasowany, tak sie stalo wlasnie z cala masa tematow z tapetami ...

Czyli trzeba do kazdego nowego tematu dodawac ankietę, by ten temat przezyl. W sumie w jakis tam innych podforach to mniej widoczne, ale tu zrobilo sie strasznie ubogo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasze forum ma taka opcje, ze po jakims okreslonym czasie bez postowania w temacie jest on kasowany, tak sie stalo wlasnie z cala masa tematow z tapetami ...

Czyli trzeba do kazdego nowego tematu dodawac ankietę, by ten temat przezyl. W sumie w jakis tam innych podforach to mniej widoczne, ale tu zrobilo sie strasznie ubogo.

No niestety, i na swiecie jesli chodzi o tapety Nba jest tego o wiele mniej a jak juz jest to widac ze robia to dzieciaki ktore nawala miliard efektow. Szkoda troche ze ta jakosc ktora przez lata wypracowalo Walls-Cave i Wcx poszlo w pewnym sensie na marne. Bo nikt teraz nie wstawi starej tapety z Baronem Davisem na swoj pulpit a niektorzy jak np ja nie maja juz takich mocy przerobowych i wolnego czasu jak kiedys. Ale na pewno bedzie tego wiecej i bedzie sie lepiej robilo jak jednak pojawiac bedzie sie tutaj troche wiecej osob i komentarzy a modzi nie zamkna forum ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

nasze forum ma taka opcje, ze po jakims okreslonym czasie bez postowania w temacie jest on kasowany, tak sie stalo wlasnie z cala masa tematow z tapetami ...

Czyli trzeba do kazdego nowego tematu dodawac ankietę, by ten temat przezyl. W sumie w jakis tam innych podforach to mniej widoczne, ale tu zrobilo sie strasznie ubogo.
tematy z ankietami też są usuwane po czasie. w sumie nie po to jest opcja czyszczenia forum, żeby ludzie dodawali bzdurne ankiety do każdego tematu :)

jeśli nie ma zainteresowania to tematy znikają.

 

teraz ustawiłem, że znikają, te których nikt nie oglądał, nie tylko te, w których nikt nic nie pisał. wniosek jest bardzo prosty: jeśli nikt nie ogląda tematu, to jest on niepotrzebny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

czy jakiś dobry człowiek wytłumaczyłby mi jak wgrać sygnaturę w podpis jakąś małą grafikę z logo miami heat bym prosił ;):)

Operacje -> Edytuj swój profil -> Edytuj syganturę. Tam masz ramkę Obrazek w sygnaturze. Wybierz dowolną z dysku lub z neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.