Skocz do zawartości

Draft


Maslon

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

co jest z tym draftem? ja rozumiem, sytuacje niespodziewane, brak czasu, itp.. no ale draft zostal juz przygotowany. specjalnie wygospodarowalem troche wolnego czasu i przysiadlem do niego, aby jak najszybciej wystartowac. wiec moze skoro mamy jeszcze niewiadomo ile czekac, to moze lepiej zaladujemy tych zawodnikow co ja zrobilem i ruszmy wreszcie z tym koksem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosba, abyscie nie kasowli ze swoich dyskow ostatnich save'ow!

 

w tym co jest na serwerze, nie moge wczytac pliku draftowego z zawodnikami. opcja 'import' jest juz wylaczona. no chyba, ze ja znowu nie wiem jak to obejsc ;). gdyby tak bylo, to podeslijcie mi na PW waszego maila. podesle plik '2013.frf' i ktos z Was zaaktualizucje plik draftowy w naszym save'ie :).

 

pliki html 'zoutputowalem' z innego save'a i wrzucilem na serwer zastepujac stare (katalog: html/draft) oraz zamiescilem plik txt z umiejetnosciami zawodnikow do katalogu csv (po drafcie oczywiscie do usuniecia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja savea na dysku nie mam, więc tu nie pomogę.

 

Swoją drogą tragiczny ten draft jest w tym roku. Nie dość, że pop go robił tyle czasu, a Ty go w 2 dni skończyłeś, potem jeszcze jakieś obsunięcia czasowe, które w sumie nawet nie wiem z czego wynikały, bo jak tylko się za tow ziąłeś to magicznie draft wystartował od razu... dobrze, że przejąłeś tą sprawę, bo z popem by się to ciągnęło pewnie do lata... a i tak są jakieś dziwne błędy :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bledy zawsze moga sie pojawic, takie zycie.

 

a co do draftu, to Maslon czeka Ciebie sporo pracy :D. jesli masz save'a przed 'end season' to na serwerze w katalogu save masz plik draftowy (nazwa: 2013.frf). zaladowujesz go do save'a i simujesz losowanie draftu tyle razy ile uda sie Tobie zrobic taka sama kolejnosc jaka jest obecnie ;). a jak sie nie uda albo jesli nie masz zapasowego save'a, to bedziesz musial wklepac wszystkie dane rookasow do save'a ktory jest na serverze.

 

tak czy inaczej, powodzenia i wytrwalosci zycze :D

 

aha, i dodam tylko, ze musisz sie wyrobic z tym zanim bedzie pierwszy CPU pick ;). no chyba, ze CPU pick bedziemy robili na innym pliku i po prostu to co poda komputer w zostanie wybrane pozniej przez nas w odpowiednim save'ie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

błędy się zdarzają, ale to, że to tyle trwało, a Ty ogarnąłeś to najpierw w 2 dni, a potem jeszcze 1 potrzebowałeś jest dopiero zastanawiające.

 

A co do simowania kolejności... zawsze można wybrać zawodników na forum, a kolejność może być inna w drafcie... ważne żeby Magic mieli swojego playera i kolejne drużyny też. Jakoś to wtedy będzie wyglądało (tzn z 1 pójdzie ten co poszedł, a potem się zrobi wymianę czy coś...). Bo wiadomo, że wysimować tą samą kolejność będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja savea na dysku nie mam, więc tu nie pomogę.

 

Swoją drogą tragiczny ten draft jest w tym roku. Nie dość, że pop go robił tyle czasu, a Ty go w 2 dni skończyłeś, potem jeszcze jakieś obsunięcia czasowe, które w sumie nawet nie wiem z czego wynikały, bo jak tylko się za tow ziąłeś to magicznie draft wystartował od razu... dobrze, że przejąłeś tą sprawę, bo z popem by się to ciągnęło pewnie do lata... a i tak są jakieś dziwne błędy :|

A ty dalej prowokujesz?

 

Brak mi slow jak zwykle.

 

Ciesz sie, ze draft jest.

 

Geddo pomogl niesamowicie, ale k**** wiesz ile czasu trwa wybor zawodnikow, wklepanie ich do gry razem z danymi aktualnymi, znalezienie ich jebanego miejsca urodzenia, znalezienie najblizszej druzyny NBA itd? Potem zrobilem 15 z 65 zawodnikow.

 

Potem simuj z zawodnikami jakies 20 razy po pare sezonow, zapisuj jak zawodnicy sie rozwijali i dopasuj ich.

 

Jedyny jestes w swoich pietrasowym rodzaju...

 

I powiedz mi moze, gdzie k**** sa te bledy? To ze powtorzyl sie Manny Harris? A moze przypomnij sobie jak dwa sezony gralismy z dwoma Tajami Gibsonami w lidze i nikt sie nie skapnal?

 

No i rzeczywiscie, zjebanie potencjalu u czterech zawonikow, wszystkich starych, gdzie z tego co widze to poprostu zdarzylem dopasowac graczy do poziomu a wlasnie skonczylem przed zmiana potencjalu to zajebiscie wielkie bledy, tak karygodne ze powinienem przeprosic i zrezygnowac z komiszowania.

 

Lepiej Ci bedzie?

 

EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. poczytaj znaczenie słów "prowokować" i "krytykować" bo ewidentnie nie znasz któregoś znaczenia. Zapraszam do lektury słownika języka polskiego.

 

2. jak na brak słów całkiem dużo BS.

 

3. Cieszę się, że draft jest, szkoda że tak długo musieliśmy czekać. Jednocześnie ogromne podziękowania dla Geddo, że juz z nim ruszyliśmy.

 

4. No powiedz ile czasu? idę o zakład o duże pieniądze, że szybciej zrobiłbym ten draft niż ty całą stronkę z tymi wszystkimi systemami co ja zrobiłem w tydzień w zeszłe lato. i ja nie płakałem jak w poście powyżej jakie to trudne i ile czasu wymaga... Zgłosiłeś się do tego to zachowaj się jak dorosły mężczyzna i dokończ bez zbędnego pi****lenia...

To co, zakład stoi?

 

5. po co pytasz gdzie są błędy skoro sam sobie potem odpowiadasz? to wiesz tylko ty... to apropos popeyowego rodzaju.

apropos popeyowego rodzaju 2 - wskaż mi gdzie napisalem że to były "zajebiście wielkie błędy". Jak będziesz zaglądał do słownika to sprawdź znaczenie słowa "dziwny" bo jego znaczenia najwyraźniej też jeszcze nie zdążył cię nikt nauczyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym co jest na serwerze, nie moge wczytac pliku draftowego z zawodnikami. opcja 'import' jest juz wylaczona. no chyba, ze ja znowu nie wiem jak to obejsc ;). gdyby tak bylo, to podeslijcie mi na PW waszego maila. podesle plik '2013.frf' i ktos z Was zaaktualizucje plik draftowy w naszym save'ie :).

No i dobrze kojarzyłem, że RZA kiedyś mówił, żeby nie kończyć sezonu przed wgraniem rookies - dlatego kilka razy pytałem tutaj i na gg, czy na pewno mogę to zrobić... Widzę, że draft już leci - poradziliście sobie z tym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że draft już leci - poradziliście sobie z tym?

nie. draft leci, bo trzeba bylo go zaczac. a zawodnikow rookie nie ma w save'ie i trzeba ich teraz tam na nowo wklepywac. no i powiem szczerze, ze ja tego robic nie bede bo nie mam czasu. a poza tym, drugi raz podobnej pracy nie mam zamiaru wykonywac. swoja droga, skoro wiedziales (albo mialem takie przypuszczenia), ze nie nalezy konczyc sezonu przed wgraniem rookie, to dlaczego to zrobiles? ja tam nie wiem co sie z czym je w tej grze i co nalezy zrobic w ktorym momencie. to Ty i Pop macie o tym najwieksze pojecie, a ja sie dopiero tego wszystkiego ucze. no i o tym, ze nie mozna wczytac rookie przed samym draftem dowiedzialem sie, jak zgralem save'a aby wgrac tam plik draftowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz save'a wczesniejszego? bo wydaje mi sie, ze szybciej i latwiej bedzie wklepac wszystkie wymiany, itp., niz wklepywac wszystkich zawodnikow rookie. a kolejnosc draftu zostanie taka jak obecnie. zawodnicy zostana wybrani z takimi numerami jak sa wybierani na forum, a pozniej poprzez edit player, zmieni im sie najwyzej kluby na wlasciwe. zreszta to sie tyczyc bedzie tylko pierwszy 10/14 wyborow. reszta i tak zostanie bez zmian. jednak podstawowe pytanie czy jest wczesniejszy save?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.