Skocz do zawartości

Simki


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle, ze mozemy tutaj wrzucac informacje kto w jakie dni simuje. Jak rowniez sytuacje, gdy potrzebne bedzie zastepstwo na dany dzien. Naturalnie informujmy o tym z wyprzedzeniem. W RS wygladalo to tak, ze:

 

Poniedzialek - GeDDo

Wtorek - GeDDo

Sroda - GeDDo

Czwartek - GeDDo

Piatek - Maslon

Sobota - Maslon

Niedziela - Maslon

 

Na dobry poczatek pytanie Maslon do Ciebie, czy simujesz PO (tak jak RS), czy mam do konca pociagnac je sam? Bo nie wiem czy mam robic dzis simke, czy juz Ty ja robic bedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że najlepiej by było, żebyś pociągnął w miarę możliwości sam do końca, da to pewną stabilizację i dużo łatwiej robić jakieś adjustments gdy ma się obraz poprzednich simek, a tak wejdzie Maslon z marszu i obraz serii Sixers-Raptors może się wywrócić do góry nogami (nie to, że nie chciałbym, żeby Qba wygrał ;) ). Myślę, że moje zdanie jest w miarę obiektywne (mimo, że wciąż gram), bo w simkach Maslona zawsze wypadałem bardzo dobrze. Ale najlepiej by było, żeby całe POs były simowane na jednej maszynie...

 

PS. jeśli chodzi o przyszły sezon to na pewno wrócę do simowania 2 razy w tygodniu, ew. 3 jeśli będzie taka potrzeba... Ale o tym pogadamy w okolicach campów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i beda potrzebne jednak zmiany, niestety. najprawdopodobniej od wtorku (a na pewno juz od srody) nie bede w stanie simowac do soboty/niedzieli. wyjezdzam, moge miec dostep do netu, ale na lamku bede mial W7, wiec raczej brak mozliwosci simowania. tak wiec, bedziesz musial Maslon simowac za mnie. no i teraz sytuacja wyglada tak, ze albo simujesz cale finaly sam (od dzis G1), albo ja simuje do G2 i reszte Ty? jak wolisz? mi to jest obojetne, daj tylko. ja osobiscie wolalbym aby finaly byly simowane przez jedna osobe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

wiec ...

 

poniedzialek - GeDDo

wtorek - PI3TR45

sroda - GeDDo

czwartek - PI3TR45

piatek - kto pierwszy bedzie mial mozliwosc, ten niech zrobi simke

sobota - Maslon

niedziela - Maslon

 

jak komus jakis dzien nie bedzie pasowal, to dajcie znac. bedziemy szukac zastepstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.