Skocz do zawartości

Spotkanie forumowiczow 2005 - plany...


Monty

Rekomendowane odpowiedzi

Podaje wyniki - mniej wiecej i tylko najpopularniejsze. Moja rola sie skonczyła, teraz mam nadzieje razem zadecydujemy o zbliżonym terminie i miejscu. Zwłaszcza osoby z Warszawy ktora wyraźnie wygrała. Nie wiem czy chcecie robić głosowanie między 2 najpopularniejszymi mieisacami i miastami, czy jakoś inaczej. Dni nie podawałem bo to jest uzgodnienia, wychodzi 1-2 nocki. Mam nadzieję, że wszyscy do tego poważnie podejdą a nie jak to zwykle bywa każdy zwali na każdego i w przyszłym roku też będziemy gfadać o spotkaniu :?

 

Wyniki:

 

MIASTO:

 

Warszawa: 53 punkty

Wrocław 19 punktów

Gdańsk 12 punktów

Kraków 8 punktów

 

MIESIĄC:

 

Lipiec 28 punktów

Sierpień 22 punkty

Maj 16 punktów

Czerwiec 13 punktów

 

NAJBARDZIEJ NIE PASUJĄ:

 

Czerwiec: 2 osoby na bank odpadaja, kilka moze dopiero pod koniec

Gdańsk: 2 osoby wyraźnie odpadają, jednej nie pasi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pieknie. To ja proponuje żeby w tej całej Warszawiew czy jak jej tam tak 10 lipca, bo to najlepszy termin. Nie jest za wcześnie więc wszyscy którym się sesja przedłuży będą już mieli spokój. Spotkać powinniśmy się w najbardziej znanym miejscu, czyli koło Palacu, bo tam trafi każdy nawet ktoś, kto w WWA jrest po raz pierwszy :wink: . Teraz tylko pozostaje rpoblem sali i ewentualnego noclegu, ale to musi zająć się ktoś, kto mieszka w Warszawie i najlepiej ktoś kompetentny, czyli ktoś ze sporym starzem na Forum i komu każdy ufa. Np taki cichy Karczuś dla przykładu. Nosek mu się pozrastał więc nie bedzie obaw, że w czasie gry coś mu popsujemy (no chyba, że nawali :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np taki cichy Karczuś dla przykładu

Kurcze, fajnie ze jeszcze ktos mnie pamieta na tym forum :)

 

A co do zalatwiania, nie ma sprawy. Jesli spotkanie ma sie odbyc w Wawie to moge sie troche rozejrzec, podzwonic popytac. Chociaz organizacji calego zjazdu raczej sie nie podejme (chyba ze z kims do pomocy).

 

Nosek mu się pozrastał więc nie bedzie obaw, że w czasie gry coś mu popsujemy

Proste :) Juz w miare normalnie moge grac, lekko uwazajac co by nie dostac wiec do czasu zjazdu bedzie wporzo :)

 

(no chyba, że nawali Wink )

Dobrze ze jestem szybki na 100m :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że mnie tez liczycie więc napisze o sobie( w końcu jestem juz tutaj więcej niż 11 tygodni :roll: i jestem tylko 2 lata młodszy od np Karczucia :roll: )

Mi pasuje cały lipiec, data proponowana przez J jest dobra, mi nawet pasuje, jak mówiłem cały lipiec ok, tylko najlepiej tak po 11-12 ale jak zrobicie wcześnie to tez się dopasuje, takze mnie bierzecie pod uwagę przy każdej lipcowej dacie, jak będe miał coś zaplanowane itp to powiem,ale narazie nic na lipiec :P. Co do Warszawy to bardzo dobrze, bo tam raczej dojadę i przenocuję bez problemu. Ja będe jednak nocował indywidulanie, preznocuje u rodziny a potem się jakoś każdego dnia do Was dołącze. Także wszystko sie ułożyło po mojej myśli i jak coś to wpadam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No juz Gumbi mialem Cie poganiac :wink:

Dla mnie wyniki ok. W WWA zjawie sie prawie na pewno. Lipiec czy sierpien to mi bez roznicy. Chociaz wolalbym nie w srodku lipca, bo 12 ma urodziny i opijac je z samymi facetami, to mala lipa :wink: Chociaz po prawie 2 latach studiow z samymi facetami powinienem sie chyba juz przezwyczaic :) Termin w kazdym razie dla mnie jest dowolny.

 

Chyba ze z kims do pomocy

Przeciez jest was wielu :) Ostatnio Miodas z Wesolem sie wyrywali, to jest was juz 3 :)

No to teraz to juz chyba wszystko zalezy opd organizatorow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Uwaga bo teraz wypowie się chlopak ze śląska :wink: (eh, nie wiem czemu ale od rana w jakimś dobrym humorku jestem - czy to wiosna idzie? :) ) Więc tak w Warszawie raczej się zjawie...w ostateczności , jestem troche zawiedziony, że nie udało się w Wrocku, Krakowie.. no ale coż nie załamujmy się. Zjwie się bo wreście chce zoobaczyć Was, poznać pogadać. Do końca sam nie wiem czy pojade samochodem (jeżeli tak biore innych) jeżeli nie próbuje pojechać PKP - mam nadzieje, że inni też pojadą - nie pojade sobie sam :) Troche się boje co do samochodu - bo słyszałem, że rodzicie - wkońcu to ich bryka - chcą zainwestować w coś nowego na lato.. a więc nie wiem, narazie auto jest więc jedziemy nim.W ostateczności jest taki wariant, że może ktoś inny od nas pojedzie autem? Moge nawet prowadzić :o To jak narazie tyle. Będe wiedział coś więcej to napisze. Aha termin jest raczej OK, najlepszy lipiec, u mnie sierpień juz odpada..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że termin podany przez Josepha można uznać za termin spotkania, poczatek lipca jest chyba najlepszy i ja jak njbardziej pojadę, mam tylko nadzieje ze w tym czasie jakis inny wyjazd wakacyjny mi nie wypadnie. We'll see. Na razie jadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez jest was wielu Smile Ostatnio Miodas z Wesolem sie wyrywali, to jest was juz 3 Smile

No to teraz to juz chyba wszystko zalezy opd organizatorow.

 

Borys, Stro, Juniorka, Żółw, Wesół, Wasli (Miodas'a nie licze bo mam do niego o rzut beretem : P). Jak ktos bedzie chetny do organizacji, to moge tez pomoc, nie ma sprawy :)

 

Moze odrazu spotkanie walls-cave zrobimy :> Karczus i Miodas ja podbije tez i wezme qbe ze soba to zawsze jakies wieksze spotkanie nie :> :]

Nieglupi pomysl :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borys, Stro, Juniorka, Żółw, Wesół, Wasli (Miodas'a nie licze bo mam do niego o rzut beretem : P). Jak ktos bedzie chetny do organizacji, to moge tez pomoc, nie ma sprawy :)

 

 

Ja się raczej na to nie piszę. Bo może zostanę uznany za jakiegoś "lewego", ale jakoś nie kręci mnie spotykanie się w realu z ludźmi, których znam z internetu (mimo, że z niektórymi sporo gadam i ich lubię jak np. Gimmie). Może moje obawy są bezpodstawne, ale mam przeczucie, że takie spotkanie będzie bardzo sztywne, dziwne i ogólnie niewypałem, bo spotkać się z kimś w realu (i to jeszcze w takiej licznej grupie) to zupełnie coś innego niż pisanie postów i komputerowa wymiana poglądów. Tak więc ja w to na dzień dzisiejszy nie wchodzę, ale życzę jednak mimo mojego pesymistycznego tonu udanej zabawy, jeśli spotkanie dojdzie do skutku. No, a poza tym to nie mam zielonego pojęcia gdzie będę w wakacje i co będę robił, więc chociaż i dlatego nie mogę podjąć się w najmniejszym nawet stopniu organizacji.

 

Mimo wszystko, raz jeszce powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żółw ja natomiast mam inne zdanie, fajnie będzie się spotkać z osobami z forum. Nie sądze żeby było nudno w końcu mamy zamiar pograc w basketa zróbi sie mały turniej i bedzie gites można potem na małe(DUŻE) piwko wyskoczyć jak tradycja nakazuje :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Minał już ponad miesiąc wakacje już niedługo, do lipca już tylko kilka chwil a tutaj cisza.

Ktoś z Wawy podjął się organizacji? mam nadzieję bo jak nie to raczej nam nie wyjdzie. Jeżeli nie to mogłaby sie zebrać jakaś grupa. Jeżeli prace trawaja to można coś napisać o efektach..

 

Liczę że wyjazd dojdzie do skutku bo to ciekawy pomysł

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i co? nikt sie pierwszy nie zglosi na organizacje? Wczesniej Miodas z Wesolem cos mowili ze oni by mogli. Jakbyscie i teraz sie zglosili to mysle ze wszyscy chetni z WWA by wam pomogli :) bo jesli sie zaraz nie zglosicie to bedzie lipa i nic z tego nie wyjdzie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co? nikt sie pierwszy nie zglosi na organizacje? Wczesniej Miodas z Wesolem cos mowili ze oni by mogli. Jakbyscie i teraz sie zglosili to mysle ze wszyscy chetni z WWA by wam pomogli :) bo jesli sie zaraz nie zglosicie to bedzie lipa i nic z tego nie wyjdzie :(

ale co tu organizowac? cieplo jest, wiec tego co najwazniejsze- hali nie potrzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co tu organizowac? cieplo jest, wiec tego co najwazniejsze- hali nie potrzeba...

Taaak. Nie ma to jak sie tluc przez pol kraju, zeby... pograc na asfalcie/dworze...? :? Zajebista "atrakcja", a prognozy pogody to u nas takie celne, ze mozna na dowolny dzien przewidziec stan aury...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co tu organizowac? cieplo jest, wiec tego co najwazniejsze- hali nie potrzeba...

Taaak. Nie ma to jak sie tluc przez pol kraju, zeby... pograc na asfalcie/dworze...? :? Zajebista "atrakcja", a prognozy pogody to u nas takie celne, ze mozna na dowolny dzien przewidziec stan aury...

dla mnie to jest atrakcja, bo na hali to ja se moge pograc w zimie...nie po to czlowiek czeka kilka miesiec zeby sie cieplo zrobilo, by z tego nie korzystac...a do tego dochodza jeszcze dodatkowe koszta.

 

Zreszta co sie bede wymadrzal, proponuje jakas ankiete zrobic....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.