Skocz do zawartości

2009/2010 Forum Awards


GOAT_Kobe

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że nagrody indywidualne rozdane i niedługo poznamy wszystkie all nba teamy, chciałem kontynuować wspaniałą tradycję z e-basketu. Mowa oczywiście o wyróżnieniu przez nas, użytkowników, najbardziej barwnych, fachowych forumowiczów.

 

 

MVP Forum e-nba.pl

 

LORAK - obiektywny, wg mnie posiadający największą wiedzę, użytkownik. Jego posty czyta się najlepiej, rzuca bardzo ciekawymi statystykami, a co więcej umie je bardzo dobrze interpretować. Jest pewny swoich racji, ale potrafi się przyznać do błedu, jeżeli mu się przytrafi.

 

 

All e-nba.pl 1st team

 

Lorak - jw

Jendras - fachowy, zdecydowany, najtrudniejszy do "upi****lenia" ze wszystkich userów

ai3 - najbardziej lubię jego posty. może nie sprawdza się jako prorok, ale piszę zabawnie i posiada wiedzę

Chytruz - sporo racji, fachowy, jednakże mniej barwny od pozostałych z top5

Bastillon - uparty jak osioł, dziecko NEO, itd... ale wiedzę ma naprawdę dużą. gdyby przestał paplać o Nashu i KG oraz częściej przyznawał się do błędu miałby szansę na bycie MVP

 

 

All e-nba.pl 2nd team

 

Kosi - spokojnie 1st team, gdyby nie to, że rzadko pisze o NBA. największy fachowiec od NCAA

badboys2 - dość obiektywny jak na fana LAL, szkoda, że nie pisze częściej na inne tematy

dh12

Findek

ignazz

 

 

frajer award

 

Allen35 - jego 'pozdro' to jeszcze nic. koleś piszę straszne głupoty, wali farfoclami, nikt nie bierze go na poważnie. Najlepsze jest to, że ponadto, ja przynajmniej w to wierzę, może mieć 35 lub więcej lat 8)

 

 

zmień się wreszcie award

 

batalion

 

 

pisz więcej award

 

ai3

 

 

 

cdn

 

 

 

zapraszam do wyróżniania użytkowników! podliczymy głosy po powiedzmy 2 tygodniach MVP race i First/Second team voting

reszta kategorii to Wasze własne pomysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.