11

Reputacja

1. LobCity

Chicago Bulls 2013/14

Może sobie poradzą bez niego może nie jeden uj.Najbardziej szkoda tu Rose`a.Jego siła to szeleńcze wjazdy pod kosz ,ale z rozwalonymi kolanami to się skończy i Rose straci praktycznie połowę swojej siły.Jak się to wszystko potwierdzi to niestety wielka gwiazda zgaśnie
  2. LobCity

NBA 2K14

Raczej nie opłaca się słabo odgrzany kotlet bo moim zdaniem gorsza od 2k13.
  3. LobCity

NBA 2K14

Widzieliście to? szczena opada 2k pozamiatało na next geny.Do tej pory nie byłem pewien zakupu PS4 dla samej fify.Ale po tym filmiku biorę PS4 bez zastanowienia.
  4. Ostatnie jego mecze na to nie wskazują cegła za cegłą.Zdziwienie to dopiero będzie jak przestanie ceglić i zagra jak na lidera przystało.
  5. Ależ fart Okahomy....szkoda Grizzles liczyłem że już w 1 meczu wybiją im play offy z głowy.
  6. LobCity

LeBron MVP

Wiadome było ,w zeszłym sezonie też+ pewniak mistrzostwo dla Miami.Nudna ta liga się zrobiła.Ale jeszcze kilka sezonów trzeba przeboleć.
  7. Czyli Melo już na stałe wrócił do formy...
  8. LobCity

NBA 2K13

Ahh ok no nie fajnie ,dzięki za info.
  9. LobCity

NBA 2K13

Rozwiązał już ktoś problem urywanych powtórek w 2 i 3 kwarcie?
  10. Allle danki no no najlepszy konkursik od kilku lat.Carter version beta niezle polatał ba jego danki wbijały w fotel! Szkoda Greena bardzo na niego liczyłem :/
  11. LobCity

NBA 2K13

Dla mnie największe bugi to jak kolega wyżej wspomniał to kontry cpu no nie idzie ich dogonić ,a jak ja mam kontre to bez problemu wyprzedzają i blokują dojście.Druga sprawa to ich ofensywne zbiórki na 10 cegieł zbiorą ich 8 i to nie dotyczy tylko big manów ale i ci niscy zbierają jak cyborgi w sytuacjach gdzie fizycznie nie możliwe jest zebrać taka piłkę.Dodam jeszcze skrypty w meczach o wysoką stawkę(podobnie jest w fifie) które na siłę robią żeby to cpu wygrało mecz.Miałem własnie przed chwilą taki mecz G3(play offy gram do 3 meczy) z Spurs w finale konferencji 4 kwarta prowadzę 71-61 i nagle moja ekipa jak by upośledzona cegła za cegłą, Griffin dostaje czapy od (o zgrozo) Parkera ,a Duncan wali mi mimo podwójnego krycia 8-8 3PT ,kwartę przegrywam 28-2 i o dziękuję za taka zabawę jpr :/
  12. LobCity

Big Apple 12/13

Ciężko to nawet obroną nazwać.Melo jak na razie superstar ciekawe czy utrzyma formę do końca meczu czy zacznie się seria cegieł.