Skocz do zawartości


SlaKB

Rejestracja: 21 mar 2013
Poza forum Ostatnio: Informacja prywatna
***--

Moje posty

W temacie: Houston Rockets 18/19 - co wy żeście najlepszego zrobili?!

dziś, 13:51

Ps. Ostatnim graczem, który rzucił ponad 50 punktów w dwóch meczach z rzędu był bodajże Wilt Chamberlain w latach 60-tych. Gwizdki gwizdkami, ale gość gra sezon na miarę all-time. Być może TOP3 ever.


Kobe mial 4 mecze z rzędu 50+

W temacie: Los Angeles Lakers 2018/19

dziś, 13:35

Po prostu zauważyłem wśród fanów Lakers, którzy przez ostatnie 10 lat narzekali na star bonus Lebrona i na to jak na niego sędziowie dmuchają i chuchają nagłą tendencję do narzekania jak to za mało Lebronowi tych fauli gwiżdżą od kiedy jest w lidze.
Ogółem Lebron przynajmniej od przejścia do Heat miał w porównaniu do innych superstarów bardzo mały star bonus i po prostu odkąd przeszedł do drużyny jego naczelnej bazy hejterów, fani Lakers zaczęli zauważać to samo, co widzieli przez ostatnie lata fani Lebrona.


Czasem mu czegos nie gwizdną, ale generalnie i tak wychodzi ma plus. A to, że nie narzekam na jego star bonus to oczywiste bo skoro gra dla Lakers to mi to pasuje. :D

W temacie: Los Angeles Lakers 2018/19

dziś, 13:20

Możesz mi pokazać star bonus Lebrona na podstawie tego RS?


A czy ja cos pisalem o starbonusie Lebrona? :D Alonzo zasugerował, że Kobe był ciagniety za uszy przez sędziów to napisałem, że liczba FT praktycznie się nie różniła/była mniejsza niż innych superstarow.
A to, że każda gwiazda ma jakis starbonus to oczywiste i dotyczy to rowniez Lebrona w tym sezonie, ktory czasem tez dostaje gwizdki z dupy, ale u nikogo nie wygląda to tak jak u Hardena gdzie obrońca wręcz ucieka od niego, a Harden specjalnie próbuje go dotknąć bo wie że sędzia da mu FT.

Spokojnie, nie musisz wszędzie węszyć ataku na Lebrona :D

W temacie: Los Angeles Lakers 2018/19

dziś, 08:53

Ja tam na przepisach aż tak bardzo się nie znam więc nie będę wyrokowal, ale sam aż tak duży wzrost FT może cos powiedzieć. Jednak przede wszystkim chodzi mi o wstawianie tutaj KB, które jest bez sensu bo on jako superstar nie dostawał wcale jakoś dużo gwizdkow i dostawał w PO mniej FT niż taki Lebron czy nawet Durant.

W temacie: Los Angeles Lakers 2018/19

dziś, 08:32

W sumie to racja, Ingram w tej dogrywce przejął boskie moce i ciskał te jumpery wszystkie a KCP przy -1 i 24 sek do konca ładuje jakies contested long 3, straszne to było

KCP juz w tamtym sezonie miał sporo takich akcji, gość jest po prostu boiskowym debilem

Przyganiał kocioł garnkowi..

To szkoda, że nie oglądałeś żadnych playoffs z udziałem Kobego.

A później się dziwicie, że ludzie mają z Was polewkę.

Bez odbioru.

Czy Ty wiesz co Ty piszesz? Wade w finalach 2006 miał 16FTA na mecz i wcale nie wynikało to ze stylu gry, bo w innych seriach czy rs miał pod tym względem bardzo podobne staty do Kobego właśnie. Kobe w finałach nigdy nie zbliżył się do tego wyniku i w sumie to tylko dwa razy miał 8FTA na mecz w finalach i raz 9FTA i to były mniej więcej takie same wartości jak w całych PO.