1. Warriors vs Rockets 4:1 Hawks vs Cavaliers 4:3
  2. mayev

Jazda, jazda playoffs 2015

Butler zasłużył na ten rzut, ale Bulls nawet nie próbują zagrać bardziej skomplikowanej zagrywki niż izolacja
  3. mayev

Nie ma chyba drugiej tak chimerycznej drużyny jak Bulls, nie grają nic przez pół kwarty, ewidentnie tracą kontrolę nad meczem, i nagle prawie z niczego robią run 10:0
  4. mayev

Z Mikem Millerem to Cavs grają maksymalnie w 4 w obronie
  5. GSW - MEM 4:2 HOU - LAC 4:2 ATL - WAS 4:3 CLE - CHI 2:4
  6. mayev

Rzadko oglądam Wizards, ale ich rotacje dzisiaj wydają mi się dziwne. Oni w trakcie sezonu grali jakieś większe minuty niskim ustawieniem Wall-Beal-Pierce-Porter-Gortat? Albo Sessionsem obok Walla?
  7. Mistrz: Golden State Warriors I RUNDA: (1) Atlanta Hawks vs. (8) Brooklyn Nets 4:0 (2) Cleveland Cavaliers vs. (7) Boston Celtics 4:0 (3) Chicago Bulls vs. (6) Milwaukee Bucks 4:2 (4) Toronto Raptors vs. (5) Washington Wizards 3:4 (1) Golden State Warriors vs. (8) New Orleans Pelicans 4:0 (2) Houston Rockets vs. (7) Dallas Mavericks 3:4 (3) L.A. Clippers vs. (6) San Antonio Spurs 2:4 (4) Portland Trail Blazers vs. (5) Memphis Grizzlies 2:4
  8. mayev

NBA PLAYOFFS TYPER 2015

10 punktów na mistrza to jest decydujący czynnik (przykładowo w zeszłym roku przed finałami konferencji na 3 pierwszych miejscach byliśmy @Piotrek, ja i @lorak, ale wszyscy mieliśmy ustawioną Oklahomę i przez to straciliśmy szanse) i jak dla mnie również powinno tak zostać. W końcu w całych playoffach chodzi o zwycięstwo i relatywnie najtrudniej to trafić, więc słusznie mistrzostwo słusznie powinno być premiowane dużą liczbą punktów.
  9. mayev

gdzie oglądać NBA?

11. mayev

[NBA Finals] Heat - Spurs

No tak się składa, że oglądałem, ale w moim poście nie odniosłem się do tego, jak na którego zawodnika wpłynęła temperatura na boisku, napisałem po prostu, że miała decydujący wpływ na drugą połowę i dlatego będzie się wracać do tego meczu i warunków panujących na boisku. Co do samego wpływu - nie widziałem jeszcze fragmentu meczu Spurs, w którym tak często traciliby piłki w niefrasobliwy sposób jak w trzeciej kwarcie. W pierwszej połowie warunki nie były może dużo lepsze, ale zawodnicy mieli przecież więcej sił, a LeBron może nie dominował, ale nie można powiedzieć, że grał beznadziejnie (na przykład w porównaniu z zeszłoroczną serią). Drugą połowę owszem, miał świetną, tylko nie wiem czy zauważyłeś, ale w czwartej kwarcie przez skurcze (powiązane na pewno z warunkami na boisku) pograł jakieś 3 minuty. DWade owszem w drugiej połowie ograniczył się do jumperków.
  12. mayev

Nie rozumiem co w tym nieprawdopodobnego? Niewątpliwie klimatyzacja, a raczej jej brak był czynnikiem, który w decydujący sposób wpłynął na drugą połowę meczu. Nie wiemy jak LeBron zniósłby końcówkę w "normalnych" warunkach, ale na pewno skurcze dotknęłyby go w mniejszym stopniu, jeśli w ogóle zmusiłyby go do zejścia. Tak jak wcześniej napisał badboys2 ten mecz podobnie jak inne z niecodziennymi wydarzeniami przejdzie do historii jako "no AC game" i tak też będzie wspominany, tym mocniej jeśli Spurs w tym roku wygrają finały.