#630345 Portland Trail Blazers 2018/19 - w przyczajeniu

Napisane przez venglas w 08 listopad 2018 - 22:16

Dzisiaj o 4 Blazers - Clippers.

Pierwsza kwarta dla PTB z dosyć wysoką przewagą. 37 - 28

W pierwszej kwarcie PTB wykonało 14 / 15 rzutów osobistych przy 0 / 0 Clippers  :nevreness:

(Tutaj nie ma się co dziwić jeśli chodzi o taką skuteczność z osobistych bowiem Blazers są pierwsi pod względem skuteczności z lini)

Na ławce komentatorskiej jako specjalny gość pojawiła się Jo Lawler (Lowler), wie ktoś kto to jest?

26 - 17 w 2 kwarcie dla Clippers, wzięty czas 2:41 minuty przed końcem kwarty. Przy remisie 54 - 54, McCollum już tak nie błyszczy jak w ostatnim meczy z Miwaukee, zobaczymy jaka będzie 3 kwarta w jego wykonaniu.

Cieżko ogląda się ten mecz z perspektywy kibica Blazers, ponieważ jest nudnawy, ale przy takim stanie rzeczy 4 kwarta będzie na pewno emocjonująca :grin:

39 sekund do końca Aminu trafia 2 + 1 Po tej akcji Clippersi kończą pudłem i Lillard dorzuca jeszcze 2 punkty wejściem pod kosz i w rezultacie mamy wynik 61 - 57.

2 kwarta mimo wszystko dla Clippers (29 - 24)

(Młody Alexander z Clippers całkiem fajnie sobie radzi w tym meczu, solidne 12 punktów w 1 połowie)

Mam wrażenie, że Boban jak jest na boisku to tylko po to żeby faulować, jak patrze na jego ruchy to trochę śmiać mi się chce. Gość jest tak sztywny, że szkoda gadać   :playful:

Natomiast od kilku meczy widać, że Dame ma problemy z grą w ataku, miejmy nadzieję, że mu to przejdzie :smile:

3 kwarta kończy się wynikiem 84 - 81 dla Blazers, przegrana 1 punktem Blazers (24 -23).

4 kwarta zaczyna się runem Blazers 9-2.

Koniec 116 - 105 dla Blazers.
Ostatnia kwarta najciekawsza, natomiast cały mecz dosyć nudnawy.

#630007 Portland Trail Blazers 2018/19 - w przyczajeniu

Napisane przez venglas w 07 listopad 2018 - 05:16

Milwaukee Bucks vs Portaland.

1 i 2 kwarta dla blazers. Do tej pory Greek Freak zbyt dużo nie powiedział. Oglądałem ostanie mecze Milwaukee i zdecydowanie lepiej sobie radził. Na chwilę obecną to drużyny zajmujące 2 i 3 miejsce w tabeli więc mecz jest ciekawy i rozgrywa się o pewna stawkę.
Lillard + CJ + Turner robią robotę.

3 kwarta zdecydowanie dla CJ. I kolejna oczywiście dla PTB (34 - 26) Cj w 3 kwarcie rzucił 19 punktów :D

Początek 4 kwarty Bucks run na 8 punktów.

Turner solidna obrona, ładnie radzi sobie z Giannisem.

po c*** on znowu headband ubrał? k**** koleś ma 30 lat i takie cyrki odpierdala

Ostatnio cos o tym czytałem ze gra bez bo chce byc tak jak reszta zespolu. Ze niby pomaga im to w komunikacji itp.. Gowno prawda w praniu pewnie mial i nie wyschlo xD

#351929 Jazda, jazda playoffs 2015

Napisane przez venglas w 06 maj 2015 - 14:18

Wybrałem sen bo nie wiedziałem, że ten mecz może być taki ciekawy. Chyba zacznę oglądać serię z pogromcami Blazers w głównej roli :D

#350091 [West 1st round] Portland Trail Blazers - Memphis Grizzlies

Napisane przez venglas w 30 kwiecień 2015 - 05:32

99:93 chłopaki podają sobie ręce. Gratuluje grizzles. Blazers pod konieć walczyli faulami ale nic to nie dało. Jedyne co moze mnie pocieszyc to te 33 punktów od McColluma i to, że się rozwinął, widać w nim lillarda. Glupie błędy, nieodpowiedzialne rzuty, brak ofensywnych zbiórek i jedziemy do domu. Jeszcze raz gratuluje chłopakom z Memphis !