Najnowsze odznaki

32

Reputacja

4. Full tank i Markelle? Dennis Smith, chociaż on już podobno miał jakieś kontuzje, De'Aaron Fox, a może wysoki Harry Giles który już chyba miał kontuzje kolana. W sumie wysoki wybór w drafcie by nam pomógł ale nadal liczę na to że Knicks jednak dostaną się do PO.
  5. Meczu nie oglądałem bo grali Knicks(a są drużyny ważne i ważniejsze) ale widzę że ładnie została zagrana 3 kwarta i udało się spokojnie wygrać. DeMar 40pkt, on serio chce walczyć o mvp Ross 15pkt z ławki. Jesteśmy 3-1 i lecimy dalej tylko po to żeby przegrać z Cavs w finale konfy, inne drużyny mogą tylko o tym marzyć #WeTheNorth
  6. Gra Knicks to jest jakiś dramat. Atak kompletnie niezorganizowany, obrony brak. Wydaje mi się że wybór Jeffa na HC to może być bardzo zła decyzja. Nie widzę w nim pomysłu na KP. Moim zdaniem gdybyśmy mieli jakiegoś normalnego PG a nie biegacza jak DRose czy Jennings to moglibyśmy fajnie wyglądać w zorganizowanym ataku bo ofensywna Melo i KP wspomagana C. Lee i jakimś rozgarniętym rozgrywajkiem ala G. Hill mogłaby dobrze wyglądać. A tak mamy DRose, trenera który chyba niezbyt pasuje do drużyny i nie mamy ataku i obrony... PS. Mamy swój pick?
  7. Knicks -17 do przerwy z Rockets. To jak grają Knicks jest żałosne. Obrona na poziomie PreSeason albo i gorzej. Sama "myśl trenerska" wydaje mi się niedopasowana do drużyny. Tylko że z takimi inteligentnymi PG jakich mają Knicks i tak zorganizowanej koszykówki nie pograsz. KP ma dwa, DWA RZUTY do przerwy z czego jeden miał po własnej zbiórce. Mamy swój pick?
  8. Obrona Knicks to jakiś dramat. A Jeff nie ma asystenta od obrony.
  9. screen assist- asysta przez postawienie (przeważnie) mocnego picka. deflections- czyli zbicia, dotknięcia piłki które nie są stealami.
  10. No i Cavs znowu przyśpieszyli w końcówce i wygrali. Niesamowicie mądry basket grają. Kyrie to jest przekozak. PS. Indians 3-3
  11. Jeszcze trzeba dodać że Lance obecnie jest tragiczny. Chciałbym zobaczyć Kuzminskasa na jego miejscu. Różany to fajny PG do biegania ale jak trzeba podać do gracza na otwartej pozycji który nie stoi przed/obok Darka to jest cienko.
  12. Mi się wydaje że my gramy po prostu za szybko i jak nie wyjdzie nam 14 sek. akcji to jedyne pomysły to izolacje i jakieś szybkie picki. Brakuje mi spokojnie rozegranych i wyegzekwowanych playsów. Jesteśmy utalentowaną ofensywnie drużyną a takie szybkie granie przeważnie bez głowy wg. mnie nie wpływa na naszą korzyść. 4 kwarta masakryczna w naszym wykonaniu, całe 10 pkt . W obronie to mamy czasami "Hardenowe braki dostawy glukozy"
  13. Stykowa końcówka ale mecz udało się wygrać 105-103 i jesteśmy 2-1. DeRozan kolejny mecz z 30+ pkt, tym razem było 33pkt na 13-23 z gry. DeMar dodał do tego 5reb. Kyle 29 pkt, 5reb, 7ast 10-20FG ale tylko 1-5 za trzy. Szkoda że w 3 kwarcie prawie roztrwoniliśmy 13pkt przewagę. Na dodatek w 4 pierwszym minutach 3 albo 4 kwarty(raczej 4) nie zdobyliśmy żadnego punktu. Ławka praktycznie nie dała punktowego wsparcia. Z taką grą nie powtórzymy wyniku z ostatniego sezonu. #WeTheNorth