Skocz do zawartości


TuPalnik

Rejestracja: 21 lip 2015
Poza forum Ostatnio: dziś, 18:23
-----

Moje posty

W temacie: Futbol europejski

wczoraj, 21:34

Rashford i Pogba są genialni od odejścia Mou. Nie wiem co im OGS powiedział ale działa. Dzięki łapaniu swobody i takiego flo w ataku też to zorganizowanie w obronie wyglada lepiej. Fajnie, bo bałem sie grupowych odejść, a tego warto by uniknąć, bo ten skład jest bardziej z głową zbudowany niż za Mou sie wydawało.

W temacie: Polska scena polityczna w Internecie

wczoraj, 15:41

To, czy powinno się z nim obchodzić tak czy inaczej to nie wiem, nie znam się na tego typu praktykach może też dlatego, bo ani ja ani nikt z mojego bliskiego otoczenia nigdy z Policją nie miał do czynienia (i liczę, że tak zostanie :)). Liczę, że po perostu sprawa bedzie wyjaśniona rzetelnie i pan patostreamer 2 razy pomyśli jak coś glupiego opublikuje.

Co do tego spektaklu to ja o wolności artystow i mediów wolę nie mówić bo mnie ten temat stradznie drażni :)

W temacie: Polska scena polityczna w Internecie

wczoraj, 14:29

Akurat patologie internetowe powinno się ucinać bardziej niż obecnie, to co część "jutuberów" wrzuca to o pomste do nieba woła często. Ten gość co go fluber podesłał to długo swoje piwo ważył długo i się doigrał. Akurat jest z Torunia i o jego patologiach słyszalem coś tam.

W temacie: Chicago Bulls 2018/19 - Czas Freda

18 styczeń 2019 - 22:53

Wendell wypada na około 8-12 tygodni - tak podaje fanpage Bulls. Czyli teraz sprzedajemy Lopeza i Jabariego. Jednak poza sytuacją gdzie przyjmujemy zły kontrakt w zamian nie widzę szansy na poważny trade.

Jedynym światełkiem w tunelu jest Lauri.
W Dunna przestałem wierzyć. Liczyłem, że może dojdzie do poziomu, gdzie będzie defensywnym pitbullem przeciwko któremu żodyn pg nie będzie chcial grać i doda do tego choćby atak na poziomie używalnym dla pg w nba, co zrobiło by z niego idealnego gracza obok Zacha.

Właśnie Zach. Obok Felka najgorszy kontrakt, ale kurcze chociaż robi te 23 - 4 - 4. Jasne - nie broni ale nadal to jest jakikolwiek punkt do dalszego rozwoju. Procenty są jakie sa, ale kiedy w Bulls wpierw bylo "rzucajta co chceta" od Freda bez totalnego ladu i skladu a teraz jest drugi okres przygotowawczy od wfisty i "nastawienie defensywne" wraz z "odejściem od schematów" (rzucanie mniej trójek lol) to nie ma co się dziwić, że tak jest. W sensie nie ma co Zacha nadmiernie pompować, ale widać jakieśtam pozytywne nastawienie i pracę nad sobą - po kontuzji nie ma śladu a to przy jego stylu gry już coś.

Z reszty zostaje liczyć, że Hutchinson, Denzel i Portis może staną się fajnym zalążkiem jakiegoś rezerwowego lineupu. Na nic wiecej nawet nie liczę.

W temacie: Boston Celtics 18/19 - Mistrz Brad i jego uczniowie.

13 styczeń 2019 - 20:22

Też się zastanawiałem czy to nie zasłona dymna, ale zaczynają wychodzić jakieś kwasy więc raczej nie.Wizz musieliby upaść na głowę żeby oddać Beala za coś takiego, chyba że pick jakiś wysoko w loterii.


Im dłużej o tym myśle tym mniej to ma sensu (jak to czesto z randomowymi myślami podczas meczów bywa). Gdyby przy okazji Wiz spuścili gdzieś Mahiminiminimiego to może by cos szlo ugrać w sumie, ale tak to bez sensu.