• Week One Done

Najnowsze odznaki

104

Reputacja

1. Godzinę temu odpisali że wracają na playoffy w tym roku. Tzn. mam nadzieję, bo póki co są tylko pierwsze mecze, sprzed 3 dni.
  2. GH33

Ciekawostki...

Z facebooka FIBA: Legend Draźen Petrović with Dario Šarić’s dad (Predrag Šarić) https://www.facebook.com/FIBA/photos/a.163159121270/10156692300231271/
  3. GH33

Podczas porządkowania szafy w ganku, znalazłem gazetę z 2005 roku, a w niej artykuł o Gortacie przed draftem NBA. https://postimg.cc/4Ygk4sgY
  4. GH33

Hej. Zna ktoś może stronę, na której można zobaczyć potyczki danych par drużyn z całej historii meczów NBA? Chodzi mi o to, aby wybrać np. Boston Celtics oraz Miami Heat i zobaczyć wszystkie wyniki starć takich dwóch, przykładowych drużyn. OK, nieważne, już znalazłem. https://www.landofbasketball.com/head_to_head.htm
  5. Wysłałem im pytanie na reddit, odnośnie przyszłości strony. Dam znać co odpiszą.
  6. GH33

206 cm 122 kg 14 lat
  8. Znam tylko takie z transmisjami oraz ocenami meczów. Niestety nie. Za czasów gdy można było ciągnąć mecze z DavkaBT, targałem stamtąd wszystko, nie ważne czy pełny 3-4h mecz, czy pocięty. I nawet te 3-4 godzinne byłem w stanie oglądać, w playerze (MPCHC), ponieważ przy przewijaniu miałem pogląd i wiedziałem, kiedy kończy się jakiś timeout, reklama itp. Jednak mam kijowe łącze, ściąganie kilku GB zajmuje mi kilka godzin, więc przerzuciłem się na oglądanie na necie. Niestety, podczas oglądania na necie, nie mam takiej opcji, aby móc sobie elegancko, szybko i bezproblemowo przewijać mecz, omijając pierdoły. Niektóre streamy ładują się w ciuuuuul długo, nie mają podglądu, więc muszę celować na oślep przy przewijaniu, co jest frustrujące. Inne streamy podczas przewijania potrafią się wysypać, wtedy pozostaje załadować stronę od nowa i szukać momentu na którym się skończyło. Eeeeeeee... Miałem tego dość. A taki meczyk 30 czy 60 min, w przypadku którego wykładasz się na fotelu, nic nie trzeba grzebać i non-stop akcja, to dla mnie luksus
  9. Poprawili miniatury Dostałem odpowiedź:
  10. U mnie również nie działało, sprawdzałem w pracy, chwilę po tym jak napisałeś. Później śmigało normalnie, więc prawdopodobnie dopiero edytowali bądź wrzucali mecz. A z tymi potencjalnymi spoilerami w miniaturach, to racja. Dzisiaj do nich napiszę, aby spróbowali to ogarnąć.
  11. 30 minutowe wersje słabszych meczów oglądam w pracy, podczas przerwy na śniadanie Sprawdza się bardzo dobrze, choć fakt, z każdej kwarty wycinają jeden czy dwa kilkuminutowe segmenty, no ale inaczej się nie da. Przed chwilą oglądnąłem kolejną 60 minutową opcję, tym razem Cavs-GSW, chyba tylko jedna czy dwie akcje rozpoczęły się już od połowy boiska, więc raptem kilkadziesiąt sekund wycięte z czystej akcji. Mi to pasuje, bo w porównaniu do poprzednich niemal/ponad 2-godzinnych wersji, zawsze pozostaje mi ta dodatkowa godzina na inne rzeczy do zrobienia w ciągu napiętego dnia. A pełny meczyk tak czy inaczej ogarnięty. Ale jedno muszę przyznać, odnośnie komentatorów, którzy czasami mają ciekawe rzeczy do przekazania, w tak pociętym meczu, to jak wiadomo odpada. I to jest ten jeden ból, Jackson i Van Gundy to moi ulubieńcy, często fajnie gadają, dokuczają sobie itd.