Skocz do zawartości


macias

Rejestracja: 27 gru 2006
Poza forum Ostatnio: dziś, 16:23
-----

Moje posty

W temacie: Kolarstwo

05 sierpień 2018 - 09:20

Fluber http://www.cyclingne...ebastian-crash/


W temacie: Futbol europejski

01 sierpień 2018 - 19:26

Tak tylko wtrącę od siebie, że rozumiałbym takie teksty po meczu z jakimś Anderlechtem czy tam nie wiem, Utrechtem (tak strzelam, chodzi mi o europejską średniawkę, nic mi do głowy nie przychodzi), ale oni grali w 2 rundzie eliminacji z niespodziewanym mistrzem Słowacji, no k****. Nawet jakby przeszli, to nie byłoby za bardzo z czego się cieszyć przy takiej grze.


W temacie: Kolarstwo

18 lipiec 2018 - 22:39

Ale w ekipie był i ciskał mocno pod górę. Z resztą jeździł w złotych czasach, nie oszukujmy się. W sumie szkoda, że nie mógł być "Kwiatem" Armstronga chociaż z raz. 

 

Chodziło mi jedynie o to, że Sky to jest żywcem USPS 2.0 i sposób, w jaki rozgrywają TdF od lat wygląda niemal identycznie jak w przypadku ekipy Armstronga. Teorii marginal gains niestety nie kupuję. Chyba że w ogóle nie zwracasz uwagi na ten aspekt i po prostu cieszysz się widowiskiem, to wtedy nie ma tematu.


W temacie: Kolarstwo

18 lipiec 2018 - 21:50

Baranowski jeździł w US Postal i jakoś funkcjonuje na spokojnie. 

 

A co to ma do rzeczy? Baranowski nie pomagał Armstrongowi w żadnym z TdF.


W temacie: Kolarstwo

18 lipiec 2018 - 21:30

Kwiatkowski to jest wspaniały kolarz, tak czy siak, czapki z głów przed nim. Niestety obawiam się, że za parę lat dowiemy się co obecnie dzieje się w Sky, podobnie jak to miało miejsce w przypadku US Postal.