Skocz do zawartości

[Liga Roto Dynasty] - sezon 2015/2016


karl

Rekomendowane odpowiedzi

Guys, poprawiłem lekko regulamin - zmiany na czerwono i zielono. Co o tym sądzicie? Zdaję sobie sprawę, że to może być dopiero początek zmian.


 


Ponadto, co do pensji Randle'a, Parkera i Embiida - to jak na moje, powinni mieć oni 3, 18, 9 dol odpowiednio. 


 


Things to do: pensje drużyn, draft tabela, ew. zmiany w regulaminie.


 


EDIT: Myślę, że nowy temat będzie odpowiedni


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guys, poprawiłem lekko regulamin - zmiany na czerwono i zielono. Co o tym sądzicie? Zdaję sobie sprawę, że to może być dopiero początek zmian.

Ponadto, co do pensji Randle'a, Parkera i Embiida - to jak na moje, powinni mieć oni 3, 18, 9 dol odpowiednio. 

Things to do: pensje drużyn, draft tabela, ew. zmiany w regulaminie.

Dyskusje o regulaminie i zasadach proponowalbym zawsze przeprowadzac w watku o regulaminie zeby wszystko tam bylo, a nie po trochu w kazdym watku za dany sezon.

 

BTW, wrzucisz do pierwszego posta sklady z pensjami jak to zrobiles w poprzednim?

W tym przypadku moze byc kopiuj-wklej z pliku eMeSa ;-)

 

EDIT: Myślę, że nowy temat będzie odpowiedni

Slusznie i dlatego zamknalem poprzedni.

 

A propos nowego sezonu mam ogloszenie parafialne... Musze zejsc z pensji i mam nadmiar blokow takze chetnie wyslucham ofert za Whiteside'a... zrobcie to zanim sam je powysylam ;-)

 

Plus czy to powod do zmartwienia, ze niektore osoby nie potwierdzily jeszcze udzialu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowałem rok temu obsuwanie w dół picku danej drużyny o 1 co kilka(dziesiąt/naście?) nierozegranych spotkań. W przypadku gdy drużyna sprzedała swój pick, to można obciążyć posiadany wybór w tym/kolejnym sezonie. Powiedzmy:

 

Celtics sprzedali pick do Atlanty, w zamian mają pick Dallas, który będzie 17 wyborem w drafcie. Celtics nie rozegrali również 50 spotkań, więc obniżamy ich pick o 2 pozycje i będą wybierać z numerem 19.

 

Odebranie wyboru imo byłoby zbyt dużą karą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mamy pierwszego quittera. Musimy ustalać na jakiej podstawie dobieramy zastępstwo.

a) kto pierwszy ten lepszy?

B) komisz decyduje?

c) Liga decyduje poprzez głosowanie? (min 11 głosujących, min 50% głosów, bądź 2 tura pomiędzy najlepszymi :grin: )

d) dawać inne opcje!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolejność naszego draftu, moglibyśmy zacząć u nas w lidze coś działać :smile:

Jestem za, trza znalesc murzina co punkty podliczy. Az zalajkuje, taka okazja.

Poniewaz nie mam swojego picku mialem kiepska motywacje i czekalem az ktos inny to zrobi, ale mamy czerwiec, a tu chetnych brak, wiec chociaz dla tego lajka zaczne temat... bo wyszlo mi to co ponizej i dobrze by bylo by ktos to sprawdzil... chocby dla swojej druzyny [biorac od najwyzszej produkcji w druzynie razy rozegrane mecze az do 492 gier na sklad]...

 

	Druzyna	 Punkty
1	Golden State (Qooniu)	2455
2	Clev Cavs (Ledley)	6791
3	Chi Bulls (Zodd)	6908
4	LA Clippers (Szulim)	8916
5	LA Lakers (SLaKB)	9158
6	Orlando Magic (L.TM)	10859
7	Sac Kings (Tizz)	11040
8	Den Nuggets (january)	12100
9	Dallas Mavs (eMeS)	12512
10	SA Spurs (mac)	 12605
11	Minnesota (blackmagic)	12625
12	Bos Celtics (kolek23)	13069
13	NO Pelicans (Arctus)	13462
14	Phoenix Suns (bulek)	13829
15	Portland (Marthinus)	13942
16	Indiana Pacers (QAS)	13981
17	Washington (Benon)	14288
18	Utah Jazz (karl)	14955
19	MIAMI HEAT (wiLQ)	17741
20	Milwaukee (evitacre)	18435

 

 

Mamy pierwszego quittera. Musimy ustalać na jakiej podstawie dobieramy zastępstwo.

d) dawać inne opcje!!!!

Liczba referencji od GMow w lidze? Tzn im wiecej osob reczy za kogos tym chyba lepiej dla jego szans...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz kurna, żem przesadził chyba.

Chyba? Masz druzyne zlozona glownie z gosci za minimum ;-)

To jakby w NBA ktos mial payroll rzedu 8-10 baniek.

 

No Qooniu , pokazałeś nowy wymiar tankowania :grin:

nikt nie miał z tobą szans :smile:

Wrecz smiem twierdzic, ze to bedzie najnizszy wynik w historii tej ligi ;-) 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

check check, sprawdziłem swój i wyszło mi to samo.

 

A tak spytam, które pensje są obowiązujące do liczenia picków

 

te z xlsa washko,

te z xlsa washko po poprawkach w ft,

te z xlsa washko po poprawkach w ft i poprawionych pensjach ze wzgledu na niedograne mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

check check, sprawdziłem swój i wyszło mi to samo.

To fajnie, a moglbys tez sprawdzic pozostale? Bo jak widac nikt inny sie do tego nie pali...

 

A tak spytam, które pensje są obowiązujące do liczenia picków

te z xlsa washko,

te z xlsa washko po poprawkach w ft,

te z xlsa washko po poprawkach w ft i poprawionych pensjach ze wzgledu na niedograne mecze.

Wydaje mi sie, ze #2 [i tym pytaniem mi uswiadomiles pare drobnych bledow]. Choc sprawa jest o tyle niewygodna, ze tak szczegolowo tego nie ustalilismy i w miedzyczasie sie zmienila interpretacja w FBXie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Boston Celtics

 

Giannis Antetokounmpo 16$
Blake Griffin                    36$
Klay Thompson               52$
Victor Oladipo                 25$
Trevor Ariza                     33$
Nene Hilario                      3$  
Rodney Hood                   3$
Kelly Olynyk                    11$
Austin Rivers                     3$
Andre Roberson               3$
Bruno Caboclo                 3$
Nik Stauskas                    3$

 

Suma salary: 191$.

Picks 15'
DAL, DEN, BOS (nr. 9, 8, 12).
Picks 16'
DAL, DEN, BOS

 

Przyjmę grajków z wysokim salary, kontuzjowanych, młodzież, picki. Oddać mogę wszystko, oprócz mojego franchise playera z Grecji ;)

 

Jak jesteście zainteresowani to piszcie PM, możemy też negocjować na FB :)

Edytowane przez kolek23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upały się skończyły na jakiś czas, to koniec z wymówkami, trzeba rozruszać trochę temat ; )

 

1. Skoro deklarujemy chęć grania w następnym sezonie, powinno paść jeszcze jedno ważne pytanie, które nie padło. Karl - czy masz czas nam komiszować? Bo mamy drobny zastój i nie wiem z czego to wynika. Mam szczerą nadzieję, że odpowiedź będzie pozytywna, żeby ułatwić Ci sprawę pozwoliłem sobie w dalszej części podsumować to co powinniśmy zrobić w offseason (według mnie).

 

2. Deadline deklaracji co do grania. Gdy komisz uaktualni listę obecności okaże się, że brakuje nam 2 zawodników (LTM,Arctus). Proponuję wysłać im PMy na forum + maile przez yahoo. Ustalić termin ostateczny (wiLQ proponował sierpień, rozumiem początek sierpnia?) i ustalić zmienników.

 

3. Możemy to od razu przećwiczyć, bo przypominam, że january zrezygnował - najlepiej od razu kogoś przyjąć na jego miejsce. Kto ma najlepsze referencje? Kolega falcao z FBX? Ktoś, coś, jakieś zdanie?

 

4. Po tym jak ustalimy powyższe pkty, trzeba przeprowadzić draft. Rozumiem, że będzie on przeprowadzany na forum. Powinniśmy wiedzieć ile czasu ma gm na wybór picku, pamiętając że po 24h dla każdego to 20 dni oraz jaka jest kara za przekroczenie wyznaczonego terminu.

 

5.Trzeba poprawić pensje, zamieściłem posta w dziale salary.

 

6.Myślę, że niektóre rzeczy są ustalone i można je wrzucić do regulaminu.

 

Poprawa zapisu o tradeach picków 3.1.d w regulaminie na: 

Draftowe picki można sprzedawać tylko z tych draftów, które odbędą się w przeciągu 18 miesięcy od bieżącego momentu.

plus

przejście na ninje przy liczeniu salary i picków w następnym sezonie.

 

7.Została nam do przeprowadzenia dyskusja o niedogranych meczach 

 

8. Był kiedyś problem z tym ile kosztuje wolny slot - 0,1, czy 3. Nie pamiętam na czym stanęło, ale też powinno się znaleźć w regulaminie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Zależnie od daty draftu, minimum 2 tyg. przed draftem.

3. Jak się ogarnie już tych co nie dali znaku życia, to imo założy się oddzielny temat, da sposobność wypowiedzi GM'om i zainteresowany(i) z największa liczbą poleceń przejmuję ekipę.
4. FBX imo, start razem z nimi, 48h na pick.

6. +

7. Można zacząć. Moja propozycja luźna o obniżaniu picku o pozycję co (np.) 30 spotkań nadal wisi.
8. Minimalne salary - 3$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Deadline deklaracji co do grania. Gdy komisz uaktualni listę obecności okaże się, że brakuje nam 2 zawodników (LTM,Arctus). Proponuję wysłać im PMy na forum + maile przez yahoo. Ustalić termin ostateczny (wiLQ proponował sierpień, rozumiem początek sierpnia?) i ustalić zmienników.

Na przyklad poczatek sierpnia, ale moze byc i koniec o ile beda juz gotowi potencjalni zastepcy. IMO niech zastepcy maja z tydzien czy dwa przed draftem na ogarniecie przepisow oraz ewentualne trejdy i tyle.

 

3. Możemy to od razu przećwiczyć, bo przypominam, że january zrezygnował - najlepiej od razu kogoś przyjąć na jego miejsce. Kto ma najlepsze referencje? Kolega falcao z FBX? Ktoś, coś, jakieś zdanie?

Osobiscie nie gralem z zadnym z nich, wiec podszedlbym do tego na takiej zasadzie...

1) falcao [wieloletnie doswiadczenie w podobnym formacie],

2) thompkins [2 razy awansowal w drzewkowych rozgrywkach],

3) jackoso [raz awansowal w drzewkowych rozgrywkach],

4) Lukacs [2 slabsze sezony w drzewkowych rozgrywkach],

5) puzonyyx [zero znanych mi sezonow].

 

Oczywiscie jak ktos z nimi gral w jakiejs lidze to bedzie mial wieksze pojecie niz takie szacowanie na oko i tak na przyklad kilku GMow z tej ligi gra razem z falcao w FBX2, wiec niech sie oni wypowiedza jak mocna jest jego kandydatura.

 

4. Po tym jak ustalimy powyższe pkty, trzeba przeprowadzić draft. Rozumiem, że będzie on przeprowadzany na forum. Powinniśmy wiedzieć ile czasu ma gm na wybór picku, pamiętając że po 24h dla każdego to 20 dni oraz jaka jest kara za przekroczenie wyznaczonego terminu.

Pomijajac pensje, ktore chyba juz ustalilismy, tu bym zerznal wszystko z FBXa wlacznie z opcja draft-and-stash [punkt IV w http://www.e-nba.pl/topic/1363-fbx-aktualny-regulamin-fbx/]

 

7.Została nam do przeprowadzenia dyskusja o niedogranych meczach

Chyba ja juz mielismy? Chociaz nie pamietam wnioskow ;-)

 

8. Był kiedyś problem z tym ile kosztuje wolny slot - 0,1, czy 3. Nie pamiętam na czym stanęło, ale też powinno się znaleźć w regulaminie.

+1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.