Skocz do zawartości

FB#2


GeDDo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nie ma co czekać w nieskończoność, gdyż liga startuje już w połowie października. Więc mamy czas na draft do 15 października. Liga założona na yahoo i na priv dostaliście zaproszenia.

 

Skład ligi #2 na chwilę obecną:

1. Krzemo - snake (Krzemo's Team)

2. GeDDo - snake (Gnojownicy)

3. mythos

4. cvbe - snake (Nocne Marki)

5. t_omko - aukcja (PHI SLAMA JAMA)

6. Boowka - snake (Szopy Psychotropy)

7. antek - snake

8. Heronim - snake (heronim)

9. piotreksuper - snake (Piotr's Perfect Team)

10. obi - snake (Bench Mob)

 

Do ustalenia mamy kilka rzeczy. Przede wszystkim skład ligi. Mar awansował do #1, natomiast Ice ostatni raz na forum był obecny w luty. Więc nie widzę powodu aby na niego czekać dłużej. Widzę, że w #3 są tylko dwie osoby co potwierdziły udział więc jestem za tym aby piotreksuper i Obi dołączyli do nas i mamy komplet. Ma ktoś coś przeciwko?

 

Kolejną kwestią jest ustalenie terminu draftu. Poniżej podaje link do ankiety:

https://doodle.com/poll/ff9i75f2rmiz7ffp

 

Ostatnią rzeczą jest typ draftu. W tym celu proszę was abście tutaj wypowiedzieli się odnośnie rodzaju draftu. Aukcja czy snake? Ja naturalnie jak zawsze jestem za snakiem, bo będzie to trwało max 1,5h.

 

Życzę udanej zabawy i mam nadzieję, że szybko ogarniemy sprawy organizacyjne.

Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

 

Wysłałem przypomnienie do antka i ice....

Mi tam nie przeszkadza granie w większej lidze ale z tego co widziałem w temacie organizacyjnym jakieś dodatkowe/nowe osoby chciały spróbować:>

Tylko raz brałem udział w drafcie aukcyjnym ale nigdy w lidze fantasy points także z chęcią spróbuję:> 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyślę PM-y pozostałym, jak ktoś zechce, to zagracie w 11-12.

Zdecydowanie nie dla ligi większej jak 10 osób. Takie samo nie, dla ligi 9 osób. Myślę, że 10 się znajdzie. Plus/minus jedna osoba w tą czy w drugą i już nie będzie to samo co przez ostatnie lata. To zawsze 13-14 graczy więcej dostępnych o lepszej średniej. Podobnie działa to w drugą stronę, więc powinniśmy mieć ligę równą 10 osób. Jedyną kwestią jest ustalenie, ile osób awansuje z FB#2 a ile spadnie z FB#1 przy dwóch ligach. Co uważam, powinno zostać ustalone przed startem sezonu.

 

Teraz widzę, antek też jeszcze nie potwierdził. Więc brakuje w sumie 3 osób. Choć przy założeniu, że dołączą do nas piotrek i obi, to brakuje tylko jednej, bądź potwierdzenia antka.

 

Co do nowych osób, to ja tam widziałem tylko jedną która nie wyraziła chęci, lecz tylko zapytanie odnośnie rodzaju draftu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zróbmy głosowanie ad. powiększenia.

 

Ja nie widzę powodów, poza spadkiem średniej, dla których mielibyśmy tego nie robić. Co roku liga się wykrusza, dlatego czasem jednak warto zrobić wyjątek aniżeli skreślić pozostałych, bo niedługo zostaniemy z niczym.

 

Dodałem ankietę:

 

http://www.e-nba.pl/topic/6219-fb2/

 

Tylko proszę, bez tekstów w stylu, że zrezygnuję, jeśli będzie na tak. Kiedyś 3 liga liczyła 17 osób i nic się nie stało...

Edytowane przez bulek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zróbmy głosowanie ad. powiększenia.

 

Ja nie widzę powodów, poza spadkiem średniej, dla których mielibyśmy tego nie robić. Co roku liga się wykrusza, dlatego czasem jednak warto zrobić wyjątek aniżeli skreślić pozostałych, bo niedługo zostaniemy z niczym.

 

Dodałem ankietę:

 

http://www.e-nba.pl/topic/6219-fb2/

 

Tylko proszę, bez tekstów w stylu, że zrezygnuję, jeśli będzie na tak. Kiedyś 3 liga liczyła 17 osób i nic się nie stało...

To, że kiedyś 3 liga liczyła 17 osób, nie jest dla mnie żadnym argumentem. W lidze FB gram od 2005, jeszcze wcześniej przez kilka sezonów również grałem na tych samych zasadach co w FB również w składzie 10 osobowym. Co roku wyrażałem chęć dalszej gry na zasadach jakie obowiązywały. Tak też było i teraz. Jeśli te zasady ulegają zmianie, to wybacz ale mam pełne prawo zmienić swoje stanowisko i tak też uczynię. Dla mnie liga FB zawsze wiązała się ze składem 10 osobowym i tak to widzę dalej. Jeśli ma być inaczej, to nie pozostaje mi nic innego jak życzyć wam udanej zabawy. No i nie jest to jakiś szantaż z mojej strony. Po prostu piszę o tym jasno i wyraźnie, aby nie było później zaskoczenia. Edytowane przez GeDDo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, ale np. dlaczego piotreksuper i Obi, a nie np. Musli i sto, jeśli się zadeklarują?

Przecież to proste ... jako pierwsi się zadeklarowali. Ile mamy czekać na deklarację? Jaką ja mam pewność, że oni w trakcie gry będą bardziej aktywni niż są teraz? Jeśli ktoś jest naprawdę chętny do gry, to przecież co roku w tym samym okresie, w tym samym miejscu są deklaracje i zapisy. To nie jest jakaś nowość. Jeśli komuś zależy, to chyba wie gdzie trzeba wejść i co napisać. Tak czy nie? Liga startuje za 2,5 tygodnia, a my mamy ciągle czekać na niezdecydowanych? K***a, jaja sobie robicie? W czasie tych 2.5 tygodnia mamy czekać, ustalić termin draftu i wystartować sezon równo z ligą NBA? Życzę powodzenia. Gdybym sam się za to nie zabrał, to czekalibyśmy cholera wie ile jeszcze.

 

Temat z deklaracjami powstał późno (14 września), czyli miesiąc do rozgrywek. Choć dla tych naprawdę aktywnych, to nawet taki termin jest wystarczający. Niemniej obecnie nie ma już czasu na ankiety i czekanie na niezdecydowanych. Znaleźć dogodny termin dla 10 osób będzie pewnie trudno, nie mówiąc już o większym składzie. Moim zdaniem skład FB#2 powinien zostać skompletowany na podstawie obecnych deklaracji. Natomiast każde kolejne albo wchodzą do ligi FB#3, albo pozostają na liście oczekujących. Jeśli Musli czy sto obudzą się za późno, to są sami sobie winni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snake, zagram przy dowolnej ilości osób, w zasadzie nie bardzo rozumiem czemu miałaby przeszkadzać ich większa ilość. Oczywiście nie 20, ale 12 to chyba nie taki problem. Ale jak coś wolę 10 bo szybciej pójdzie ;)

 

Aha a draft bym bardzo prosił, gdyby mógł być o 22 bo wcześniej mam codziennie treningi i nie wyrobię się po prostu.

Edytowane przez cvbe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulek rozumiem, że brak reakcji z twojej strony oznacza, że sami możemy podejmować decyzję w kwestii obsadzenia wolnych miejsc odpowiednimi osobami. Jeśli tak, to zapraszam do naszej ligi piotrka i obiego, którzy jako jedyni z ligi FB#3 potwierdzili chęć dalszej gry.

 

Tym sposobem, mamy komplet w FB#2 i mam nadzieję, że szybko ustalimy dogodny termin draftu.

 

Piotrek i obi, proszę was o podanie rodzaju draftu jaki preferujecie oraz uzupełnienie tabelki z terminem draftu.

 

PS. Tak przy okazji, Boowka czy dla Ciebie jednymi dostępnymi terminami są sobota 13ego i niedziela 14ego o godzinie 22.00?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.